Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 17:45

brrr ja si ho taky nezavidim

Offline Sweet Potato
Avatar
40138 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 19:12

razorblade Rána deštníkem? Nebo dokonce baňa?

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 19:43

razorblade budete i v Orlové?

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 19:50

Fakirka jo, klidne se ke mne prihlas! Rada te uvidim :)

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 19:51

Sweet Potato baňa nakonec nebyla. Horzně jsme se jí ale smáli. Já to tam schytala i o nejakejch paní, který se mi snažily vyrazit telefon z ruky a třást mnou (třást MNOU, haha! :D). Ale to nebylo tak fotogenické jako pán s deštníkem. Mezi lidma je hrozně agrese a nenávisti. A není mi z toho dobře. Nemůže z toho bejt dobře nikomu.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49191 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 19:54

razorblade jenže tuhle nenávist už hrozně dlouho rozdmychávají právě politici a média (vím, že ty ne,ale bohužel...)

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 20:05

Fakirka Ty jsi z Orlové?

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 20:06

razorblade a byl dneska v té Porubě? Jsem se tam chtěla zastavit ale ochorela jsem:(

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 20:07

razorblade Držím palce, ať to dobře dopadne. Pro mě je to jednání příznívců, případně i odpůrců dost nepochopitelné. Jako říkat někomu cizí mu, ať chcípne apod.

Offline Sweet Potato
Avatar
40138 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 20:12

razorblade Je to tak. Rozvrácená společnost.
Ale naděje je.

(Mimochodem, u příležitosti 21.8. lidi poslali Ambasádě UA prý asi 25 miliónů? )

Offline Karja
Avatar
44465 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 20:36

razorblade Prosím te, napiš mi kdybyste jeli k nám;-). Jako na Babiše moc zvědavá nejsem (no možná bys mi mohla poradit, co není trestný, abych si tam případně vyventilovala svoje frustrace a emoce), ale tebe bych ráda viděla a tomu panu důchodci zarytému odpůrci, bych něco upekla, kdyby náhodou taky přijel;-). 

Offline jerry
Avatar
11143 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 20:37

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-erdogan-krym-se-musi-vratit-ukrajine

Tak tohle bude Putler těžko rozdejchávat

Asi nebudu sama, koho Erdogan překvapil (až nediplomaticky) jasnou řečí. Nebo že by cítil, kdo vyhraje?

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 21:04

viktorka_od splavu ono je to desne komplikovany. Nas tam ted posilaj proto, ze se tam dejou hrozny veci a maji pocit, ze bychom o tom meli informovat. A ta nase pozornost bohuzel pritahuje vic lidi. U priznivcu se zase hodne projevujou takovy ty lidi, kteri maji radi ty svy poradky a kdyz se jim nekdo vymyka, tak oni maji pocit, ze by za to mel byt trestan. Kazdyho by legitimovali :)))

brrr jako ja dneska snad poprve malem ztratila nestrannost, kdyz v hlucine byla jedna pani sama od ostatnich jen s transparentem. Nepiskala, nekricela. Ale co ta si od duchodcu vyslechla! "Pujdes se mnou za petikilo, ku*vo?" Na toho pana jsem jen nevericne zirala a bylo mi fyzicky zle. Oznacovani za pi.., ku... atd bylo snad to nejmensi z odpurcu jsem dneska videla asi jen tei mlady chlapy, kterym ujely nervy a byli vulgarni.

Sweet Potato jojo, mela jsem z toho radost. Nemec mel fakt super napad

Offline Karja
Avatar
44465 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 21:06
Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 21:07

Karja jo ak vam nejedeme, u vas uz byl nekdy v cervnu tusim. Nebo na vysocine. Primo u vas v obci ne :( ale kdyby nahodou, ozvu se (si pis!)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49191 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 21:10
Reakce na razorblade:

viktorka_od splavu ono je to desne komplikovany.

tohle píšou na tinderu ženatí chlápci

Offline Mirka
Avatar
4003 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 21:15

razorblade máš můj hluboký obdiv. Viděla jsem videa na Twitteru a nedala bych to. Na mě někdo sáhnout, tak se neudržím.

Offline Karja
Avatar
44465 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 21:20

razorblade Po tvém příspěvku, asi u toho nechci být:-D. Hele tak k nám nemusí jezdit, tady má podporovatelů dost že jo. Tady si natočí těsně před volbama nějakej videospot s nadsencema. 

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 21:29
Reakce na brrr:

Fakirka Ty jsi z Orlové?

​Bohužel ano. Nejlepší místo pro život

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 21:30
Reakce na razorblade:

Fakirka jo, klidne se ke mne prihlas! Rada te uvidim :)

​Nevím, ale jestli se kolem vyskytnu, ráda tě uvidím naživo