Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Dadoo
Avatar
11629 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 23:08
Reakce na razorblade:

A tohle ty mi uděláš před spaním?! 

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 23:09
Reakce na razorblade:

Přemýšlím, co by muselo být v nadpisu článku, aby je to probralo z toho rauše a donutilo vnímat.

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 23:15
Reakce na Hoolinkah:

jj, oni podle me ani nectou, co v tom clanku je. je tam informace o tom, ze z jejiho nadacniho fondu, kterej ma pomahat detem v nouzi apod., odeslo pres mega na zemanuv ucet na splaceni statniho dluhu. mozna pro dokresleni komentar pani, ktera to sdilela (omlouvam se, uz jsem nemela silu anonymizovat, ale pani to dala verejne, tak to tady snad nebude nikdo resit)

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 23:20
Reakce na razorblade:

A nejedná třeba zrovna "paní Iva" z recese? Potom by ta prapodivná interpunkce mohla být součástí šprýmu...

Pokud ne, tak... au!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38688 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 23:23
Reakce na razorblade:

Ta Hana je imho trol 

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 23:24
Reakce na Hoolinkah:

v tehle skupine malokdo pouziva ironii. a kdyz, tak ma vetsinou v poradku pravopis :D ono totiz volici zemana v te skupine jsou velmi hrdi na vse ceske, krome jazyka :D

Offline Dadoo
Avatar
11629 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 23:25
Reakce na razorblade:

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 23:26
Reakce na Potrefenáhusa:

pani hane jsem prolustrovala profil a podle toho, co sdili, si troufam tvrdit, ze to mysli smrtelne vazne :D

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38688 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 23:34
Reakce na razorblade:

Offline Sweet Potato
Avatar
40151 příspěvků moje polička 13. zaří 2017 07:50
Reakce na razorblade:

No v jednom mají ty komentáře pravdu, paní Ivana musí být opravdu do nepohody, když ještě kvílející hrůzou neutekla někam hodně daleko.

Online viktorka_od splavu
Avatar
49200 příspěvků moje polička 13. zaří 2017 09:05
Reakce na Sweet Potato:

mne ji bylo jeden cas docela lito... presne do chvile nez sla navstivit kajinka

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 13. zaří 2017 10:43
Reakce na macko.pu:

Hm...no tak v tom případě tedy nemáš zač a děkuju za "kompliment." Jinými slovy, pokud bych si nedala tu práci a ty reálné chyby bych ti tu nenaservírovala, myslel by sis to samé i o mně. Celkem chápu jejich neochotu; je docela otravné a únavné diskutovat s někým, komu neustále něco "připadá," kdo se slov jednoho oponenta "normálně zliakol" a dalšího žádá, aby "nebláznil." Nic ve zlém, mně se tvůj způsob přemýšlení naopak nepáči.

Ano, jistě, samozřejmě, nikdo není dokonalý a chyby se najdou i u dobrých lidí. Někteří lidé jsou více nedokonalí než jiní. V případě Zemana chyby nemusím složitě hledat a dobré vlastnosti naopak nenacházím. Považuji ho tedy za člověka velmi nedokonalého. Takže tak.

Jo, dokážu si to celkem dobře představit. Hluboko v něčím análním otvoru to není.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 13. zaří 2017 14:50
Reakce na Sweet Potato:

mně bylo taky ivany líto, jednu dobu mi vlastně připadla jako nešťastná oběť nepovedeného manželství.

jenže poslední dobou mi přijde, že se našla tam, kde je 

Online viktorka_od splavu
Avatar
49200 příspěvků moje polička 13. zaří 2017 14:53
Reakce na Jiná Realita:

uplne jina zenska, ze?

Offline Kokoska
Avatar
34675 příspěvků moje polička 13. zaří 2017 22:42
Reakce na razorblade:

Ono to tem lidem mozna secvakne tak, ze Zemanovi ze sveho splaceji statni dluh. Strasny, fakt. Ivany mi byvalo lito, ale nejak uz me to preslo.

Offline Mirka
Avatar
4003 příspěvků moje polička 14. zaří 2017 11:20

Ivany mi nikdy líto nebylo. Šla si tvrdě za svým, odněkud z venkova do Prahy přes sekretariát až do postele. Ale nechápu, že je někdo vnímá jako pár. Myslela jsem, že se obecně ví, že spolu už dlouho nežijí.

Offline Mirka
Avatar
4003 příspěvků moje polička 14. zaří 2017 11:45
Reakce na Amun:

Podstatou páru, podle mě, není objevovat se společně na akcích.