Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 23:47

ty kecy nahoře jsou na mě nějak moc dlouhý  mám lepší příspěvek do debaty. 

pikaču je už pravděpodobně i umělecké dílo 

https://magazin.aktualne.cz/voda-strilim-na-d6-z-transparentniho-uctu-milose-zemana-je-h/r~6394b1a0946a11e7867b002590604f2e/?_ga=2.162376569.436840410.1504543008-1367485100.1490105032

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38688 příspěvků moje polička 09. zaří 2017 00:02
Reakce na Jiná Realita:

Pořiďte si náš transparentní účet a chatujte s přáteli! 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 09. zaří 2017 14:42
Reakce na macko.pu:

Já radši ty tvoje osloboditele ani nekomentuju, ty jsi buď brutálně nevzdělanej nebo se jenom snažíš provokovat, kolikrát je to na facku.

Online Dadoo
Avatar
11629 příspěvků moje polička 09. zaří 2017 22:19
Reakce na macko.pu:

No o to se Hoolinkah ted na pár stránkách snažila ale  je to marný.. je to marný... je to marný. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. zaří 2017 09:38
Reakce na macko.pu:

... ale no tak lucka, no poď, tak ma pouč

K tématu ti doporučuju například tenhle článek

http://forum24.cz/pavel-safr-pravda-o-osvobozeni-rudou-armadou/

Obecně pro získání náhledu nezkreslenýho výchovou komunistickým školstvím a neadekvátní snahou nepodléhat netendenčním a svobodným názorům jako další demagogií z tvého pohledu zřejmě, doporučuju přečíst Timothy Snydera, začni čímkoli.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49201 příspěvků moje polička 10. zaří 2017 13:16
Reakce na macko.pu:

no moje babicka osvobozeni tema ozralyma muzikama pamatovala, i jeji bratr. takze to mam z prvni ruky...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. zaří 2017 15:37
Reakce na macko.pu:

Takovýho inýho my máme dokonce prezidenta, bohužel.

https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/osvobozeni-se-rovnalo-okupaci-historik-i-o-nasili-na-zenach_337413.html

Jako zvířata se prostě v zásadní míře chovali, okupaci je možný běžnému vojáku nemít za zlý, násilí ale fakt ne, opilý mužik je trefný pojmenování.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. zaří 2017 15:49
Reakce na macko.pu:

To je těžký...

Offline slniecko admin
Avatar
19521 příspěvků moje polička 11. zaří 2017 14:33
Reakce na macko.pu:

,,,,,no ak myslíš na to, aby som akceptoval názor že 150 000 mŕtvych ruských vojakov, ktorí padli pri oslobodzovaní československa bola  v skutočnosti LEN ožralá banda primitívnych mužíkov, ktorá naháňala a znásilňovala všetko, čo bolo živé a ženského rodu, tak to je určite márny, trochu úcty by si zaslúžili

(ale nemám ilúzie, chápem, že ľudia to stavajú do takejto pozície, liberálna rakovina sa už rozliezla všade)

Ono tí jednoduchí vojaci sú jedna vec a to, že nás prišli vyslobodiť (spolu so zvyškom spojencov, bez ktorých by to nedali!!!) bol len následok toho, že Hitler napadol ZSSR napriek pôvodnému spojenectvu so Stalinom. Inak by Stalin pokojne pozeral ďalej, čo sa deje v Európe a pokračoval v podobnom likvidovaní populácie doma, no.

Vieš, čo je zaujímavé? Moji starí rodičia boli v odboji, starý otec najprv v ruskom lágri (lebo pred napadnutím ZSSR bol nepriateľ nemecka zároveň nepriateľom Sovietov), potom prešiel s československým plukom skrze Duklu, fakt celé to legendárne "z Buzuluku do Prahy" a....babka sa tvrdohlavo odmietala učiť po vojne v práci povinnú ruštinu.

Offline slniecko admin
Avatar
19521 příspěvků moje polička 11. zaří 2017 14:35
Reakce na macko.pu:

karol na hrad!!!!!! :)))

táto je najlepšia, nemôžem ju vypustiť z hlavy, starý čočil

P.S. ježiš nehovor mi o gynekológii, neviem čo si mám pod tou domácou vybaviť, som LEN IBA chlap, a ty útočíš na moje primárne pudy

Offline evik77
Avatar
758 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 10:04
Reakce na barbucha:

Strašně sešel za těch pár let. Ne že by to před tím byla nějaká hitparáda  . A duševno raději nekomentuju.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 10:47

Ja si nemuzu pomoct, toto je presne to, co si predstavim pod slovy vypity vyraz.