Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline MaeGandal
Avatar
1632 příspěvků moje polička 13. listopadu 2022 09:42

Jako blbý dotaz, ale to vám zvyšují cenu, i když máte smlouvu ještě na nějakou dobu? 

Offline Garfie
Avatar
28428 příspěvků moje polička 15. listopadu 2022 05:42

Já si na vás dnes vzpomněla, mám tu 17 stupňů, tak jsem si na hodinu zapla kamínka.  Teď tu mám příjemných 19, tak jsem je zas vypnula. Musím říct, že už jsem si zvykla i na tu studenou pračku, překvapivě běžné prádlo vypere úplně v pohodě. Jen ručníky asi začnu vozit do veřejné prádelny. 

MaeGandal Já mám teda cenu pořád stejnou (ale bojím se nedoplatků!), všechny smlouvy u Innogy.

Offline continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 15. listopadu 2022 07:26

Garfie někde jsem teď četla, že na ty nižší teploty si člověk zvykne v řádu týdnů. Teď tu máme 21 a jsem v pohodě jen v pyžamu, normálně v tom pracuji na pocitaci. to by bylo před rokem úplně nepředstavitelné. K večeru, jak jsem utahaná, už mi zima je, ale to si vezmu deku. 

Hranici to nějakou má, ale ta je pro zdravého člověka podle té lékařky někde kolem 18C. 

Offline Garfie
Avatar
28428 příspěvků moje polička 15. listopadu 2022 07:29

continuity Já si to taky myslím. Pamatuju si ten první rok, že byl strašnej (ale zase přes den pohoda, jak se do domu opřelo slunko, bylo to jak ve skleníku), ale fakt je, že jsem vůbec nebyla nemocná, nic. Teď je mi občas zima ráno, nebo když dlouho sedím u PC bez přestávky. Ale fakt je, že je venku ještě pořád dobré počasí, myslím, že trochu roli hraje i psychika. Dnes ráno pršelo a hned mi byla zima, přitom teplota stejná jako obvykle. :-)

Offline continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 15. listopadu 2022 07:36

Garfie ty asi nemůžeš, ale když je tam mlha, tak si někdy zapálim svíčku až se vrátím z procházky. To mi pocitově dost pomáhá překlopit nečas do takového útulna. 

Offline Garfie
Avatar
28428 příspěvků moje polička 15. listopadu 2022 07:57

continuity Dobrej tip. Já si přivezla svíčku ve skle, takový zemětřesení tady ještě nebylo, aby se převrátila, nějaký drobný chvění je v pohodě. 

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 15. listopadu 2022 13:30
Offline continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 16. listopadu 2022 10:36

Kdyby někoho zajímaly možné scénáře po včerejšku. Článek sice půl roku starý, ale přesně tuto situaci popisuje.

https://denikn.cz/838989/dva-duvody-proc-kreml-muze-chtit-vyprovokovat-nato-k-reakci-podle-clanku-5-a-dva-proc-vubec-ne/?ref=inc&cst=a612493ace6973fac64eed2828f0312ef2599c1c

Offline Ginevra
Avatar
911 příspěvků moje polička 17. listopadu 2022 01:11

Miloš Zeman po policii chce, aby zrušila kontroly u vstupů na Pražský hrad. Ukazuje se, že blokují přístup ke stánkům a pódiu, které Hrad nově pronajal firmě, jejíž zaměstnanci poslali statisíce prezidentské straně.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-kauzy-hrad-pronajal-na-vanoce-dalsi-nadvori-firme-jejiz-lide-sponzorovali-zemanovce-219345

Offline Garfie
Avatar
28428 příspěvků moje polička 17. listopadu 2022 03:57

Ginevra To je k zblití. 

barbucha Musím říct, že tohle když jsem viděla, docela se mi chtělo plakat. Jako můžu si stokrát říkat, že je to nějaká díra v lesích a nedělám si iluze, jak by mluvili lidé na podobném místě u nás...ale celé to působí tak beznadějně, nejen co říkají, ale i ty kulisy, džbery, okolí....

Offline Kokoska
Avatar
34644 příspěvků moje polička 17. listopadu 2022 10:42

Ginevra ta kanclerska retorika

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 17. listopadu 2022 12:19
Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 17. listopadu 2022 14:42

Sweet Potato ted mi cinkla zprava , ze luza tahne k CT.

Bojim se ( vim ze jsem blba ).

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 17. listopadu 2022 15:02

Garfie 

Ty kulisy včetně těch kýblů v kontextu nejlepší země světa jsou právě rozkošný

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 17. listopadu 2022 15:16

Antje Hlavně pak chtěj na Národní. To mne děsí.

Offline Isca
Avatar
4889 příspěvků moje polička 17. listopadu 2022 18:54

barbucha Děs, bída a zmar

Offline RoSa
Avatar
10094 příspěvků moje polička 19. listopadu 2022 22:39

Gavin N. Harris@GavinnyOriginal·6h"S ostrou kritikou vlády pro vysoké ceny energií přišel bývalý rektor Karlovy univerzity a kandidát na prezidenta Tomáš Zima. Podle něj by měl ministr Jozef Síkela ve vládě skončit." Na světě je jediný člověk, kterého zajímá názor Tomáše Zimy. Tomáš Zima.

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 20. listopadu 2022 10:04

RoSa

Ginevra 

Strašnej kokot. Že mu to samotnýmu neni trapný.

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 21. listopadu 2022 19:54

barbucha Ne, ale vídám lidi, kteří tomu věří a chtěli ty "odporný ... odsud všechny vypráskat". Bohužel nejsem schopna s nimi vést diiskuzi.