barbucha je to blahovy, volici AB jiste vyrazi v jednom siku.
Aktuální česká politická situace
No já si jen kladu otázku, jestli - a proč - bychom na tom byli s Nerudovou líp, a o kolik vlastně ![]()
barbucha umi cesky ![]()
Z reportáže Respektu, demonstranti před ČT 17. listopadu se baví, koho bude lepší volit, jestli Okamuru nebo Vitáskovou. Po vysvětlení, že ani jeden z nich nekandiduje se diskuze nako ec uzavře se slovy:" Tak musíme počkat, co nám řekne Láďa Vravel. On nám poradí." ![]()

Co je to otevřená srdeční čakra? Nějaká vošklivá kardio choroba? ![]()
barbucha že miluješ bližní ne?
continuity a nespletli si to s koeficientem debility? ![]()
barbucha že miluješ bližní ne?
Aha. Tak to pochopitelně neznám ![]()
Neřekla bych. To by měl Bureš lepší výsledek.
Nerudová, která se rozhodla co s volným časem - to jest že si střihne prezidentku - by byla hotový neštěstí. Ani ne tak kvůli ní samotný (protože vlastní názory kromě vlastního prospěchu=uspokojení ega nemá), ale ta parta, kterou by si natahala s sebou... ještě by se nám stýskalo po vlekaři s pumpařem.
barbucha já tý její kandidatuře rozumím tak, že ji tam tlačí její manžel, kterej na tom má kvůli svým kšeftům velkej zájem. Myslím, že by to bylo tak na stejný úrovni, ne-li horší jak vlekař s pumpařem, potažmo Babiš. Havel a partners mají hromady velkejch kšeftů...
Asi tak, vidím to stejně. A k tomu připočti ještě její celkovou neschopnost - když neuřídila jednu školu (viz plagiátorství, prodej titulů atd.), jak by mohla řídit stát, resp. s jakou drzostí se o tuto možnost vůbec uchází?!
barbucha Myslím, že spolu s Babišem má ona, resp. ten, kdo vymyslel její kandidaturu, temné pohnutky. Resp. poslední, o co by jim šlo, by bylo prezidentování jako takové.
Včera na Primě rozhovor s budoucím prvním mužem Nerudou. Umí vyprat, vyžehlit ( ale jenom rovné
). Že chce Danuše kandidovat, mu zatelefonovala, když byl na výletě na kole ( předtím se asi doma neviděli, heh ). Dana je poctivá, takže žádný střet zájmů nepřipustí... Má špatnou vlastnost, že skáče do řeči ...
Celkově na mě působil spíš submisivním dojmem, jako že doma je matriarchát, ale třeba je to strategie...
Příště bude odpovídat Monča Babišojc.
hele, počítá se tenhle její teleshopping do limitu kampaně?
chlast, fusekle, teď chlebíčky á 20tis. ... ![]()
TVL jedno deci za skoro sedm stovek?! ![]()
To bude prezidentka jak sviň. První co udělá - prodá korunovační klenoty? Kam se hrabe Eman s upachtěným trhem na nádvoří.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
