andulka01Nesnáším lidi, kteří sprostě mluví, ale jako hodně nesnáším. Vždycky si říkám, jak to u nich doma asi vypadá a jestli takto mluví i s partnerem, dětma?
Aktuální česká politická situace
Kan přesně... Myslím (a bojím se), že takto se běžně vyjadřujou i v rodině, mezi přáteli určitě.
A tohle je prostě až úchylný - tykání, rasismus, sprostota.
Tak geniální matematik si to prý špatně spočítal. ![]()
Sweet Potato spis ty sberacsky tymy, kterejm platil za podpisy, nebyly tak dukladny a asi si lidi vymejsleli :)
A pobavil me i Zitko, kterej chtel jeste vcera doplnovat dalsi podpisy. :D
Tak, kněžka má utrum ![]()
barbucha Ale to je tuze velká škoda!
Mozna spis do kategorie Co vas dnes rozesmalo. Na otazku proc o sobe Babis tvrdi, ze je v prezidentskych volbach outsider, odpovida Schillerova: "To nevim, asi je to projev urcite pokory".
To je určitě do kategorie politický vtip na neděli. ![]()
kandidáti na prezidenta - archetypy
rumunský strýček s prkenicí... posezení u oschlých chlebíčků... ![]()
a hele, zajímavá úvaha...
Jiří Knotek@KnotekJiri·13hDalší věcí je, že prezident nepověřuje sestavením vlády vítěze voleb. Muže pověřit v podstatě kohokoliv. Proto se na první pohled AB upozadil a vychovává si svoje věrné následovníky, jako je Karel Havlíček, nebo Alena Schillerova.
RoSa Úvaha dobrá. Ale taky dobře píše, že vlastně kontraproduktivní a zbytečná.
To první si prý nesmím přečíst.
Sweet Potato to je divný... a tady?
RoSa Ne. Asi někdo, kdo mne bloknul? Mne, úplně nejvíc nejhodnější?!
Nebo má soukromý (zamčený) účet.
Sweet Potato Marie Sedláčková.
Zamčené to nemá, já jsem na TW totálně pasivní a vidím ji.
continuity Hm, tak koukám, že ta mne fakt blokla. ![]()
Sweet Potato to si tě ale musela s někým splést, to neni možný!
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

