Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 06. prosince 2022 10:38

Je to nutný, tady ty jedovatý sliny? Sama nejsem žádný velký fanda Nerudové, ale tady to předjímání, že s ní přijde ještě větší zlo, než s Babišem a podobný řeči, fakt ničemu neprospějou. Nemohla by se debata zase vrátit do té příjemnější a konstruktivnější polohy? 

Offline DruI
Avatar
5556 příspěvků moje polička 06. prosince 2022 10:44

barbuchaTak to asi ani není cena za ten alkohol, to ten alkohol je poděkování za příspěvek na kampaň. Předpokládám, že to je prostě styl crowdfundingu a nějak mi to nepřipadá ostouzeníhodné, že takhle sbírá peníze.

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 06. prosince 2022 10:48

RoSa Na tom nevidím nic špatného a nevhodného. Podle mne má D.N.prostě dobře vymyšlenou kampaň.

Online continuity
Avatar
42699 příspěvků moje polička 06. prosince 2022 12:00

DruI je to technicky nějak na hraně. Příspěvky na kampaň by měli chodit výhradně přes transparentní účet, kvůli kontrole.

Ale za hraničné považuji i Marek Hilser do senatu. 

Offline Mulen
Avatar
4986 příspěvků moje polička 06. prosince 2022 12:47

Teď poslouchám rozhovor s Nerudovou Interwiew24 a ta redaktorka do ní hrozně ryje. Dělá to tak i s ostatními kandidáty?

Offline Černá kočka
Avatar
1750 příspěvků moje polička 06. prosince 2022 13:14

Mulen Ty rozhovory s kandidaty vede vic redaktoru a z tech co jsem slysela zadny nebyl rozhovor tzv.na pohodu.

Offline Mulen
Avatar
4986 příspěvků moje polička 06. prosince 2022 13:28

Černá kočka tak to pak jo

Jsou takoví ostří. Teď poslouchám Pavla.

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 06. prosince 2022 15:16
Reakce na DruI:

barbuchaTak to asi ani není cena za ten alkohol, to ten alkohol je poděkování za příspěvek na kampaň. Předpokládám, že to je prostě styl crowdfundingu a nějak mi to nepřipadá ostouzeníhodné, že takhle sbírá peníze.

​Mně jo. Souhlasím s continuity , že by příspěvky měly chodit (a bez nároku na "dárek") na transparentní účet.

Jsem zvědavá, jestli z toho prodeje taky zaplatí daně!

Offline Leny
Avatar
265 příspěvků moje polička 06. prosince 2022 15:51
Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 06. prosince 2022 16:20

Leny Prchalovi už asi definitivně hráblo.

Offline Leny
Avatar
265 příspěvků moje polička 06. prosince 2022 16:30

bram také bych řekla. Kdoví čeho se ještě dočkáme po vánočce, sekané a tanečku.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 06. prosince 2022 16:41

Leny Kterak s přiblížit k lidu, tančit jak debil.

Offline jerry
Avatar
11139 příspěvků moje polička 06. prosince 2022 19:50

Leny 

Já myslela, že je to nějaký fejk, tak jsem si to dokonce zvětšila na celou obrazovku. Není.

Offline Lenka22
Avatar
2622 příspěvků moje polička 06. prosince 2022 23:11

bram Já osobně Nerudové ani prospívat nechci...a proč by nemělo prospět poukázání na to, co je to za osobu?

Offline Leny
Avatar
265 příspěvků moje polička 07. prosince 2022 07:53

jerry strašné, nedá se to už ani komentovat.

Offline Marbuša
Avatar
1410 příspěvků moje polička 07. prosince 2022 12:50
Reakce na Černá kočka:

Mulen Ty rozhovory s kandidaty vede vic redaktoru a z tech co jsem slysela zadny nebyl rozhovor tzv.na pohodu.

​Insider byl na pohodu. Pavel i Nerudová. 

Online continuity
Avatar
42699 příspěvků moje polička 07. prosince 2022 19:34

Je to meme, ne Pavlova kampaň.

Offline Garfie
Avatar
28428 příspěvků moje polička 08. prosince 2022 06:48

continuity Ale mohla by!

Online continuity
Avatar
42699 příspěvků moje polička 08. prosince 2022 19:37

Garfie on totiž řekl, že nebude okopavat ostatní kandidáty. Přijde mu to nedůstojné. Ale výstižně to je!

Teď je v zprávách Hilser. Byl zpívat ve zboru na mši a s manželkou na plese. Tohle kvalifikace na prezidenta panečku. 

Offline domenica blogger
Avatar
8034 příspěvků moje polička 08. prosince 2022 21:08