Teď jsem zahlídla něco, co mě naplnilo novou nadějí
Se tak rozhlížím po světě... a koukám, že Dánové už na podzim přiznali, že princ manžel trpí demencí.
Nejen že nedá schody:

Ale na každým kroku ho musej vodit:


Tomu chudákovi to vůbec nepřeju, ale to asi s Ovarem nebude podobnost čistě náhodná?
Tak třeba se v novým roce taky dočkáme...
