Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 21:19

barbucha Viť(neopravuj, vim)), pak bych zde mela jeste s afganskym veteranem a jeho roztomilym malym synkem scenecku, chcete to ted nebo az na zejtra - dobryho pomalu?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 21:21

domenica Co je na tom vachrlatyho, drzi slovo a smitec. Proc by ho nemel v 1.kole volit? Neni blazen prece

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 21:30

Mutziputzi 

Dobrýho pomálu. Abysme to vůbec vydrželi!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 21:32

barbucha No sem ti uplne prepjata, tolik vam toho budu muset ted tejden nakladat, abyste dostaly rozum!

Offline domenica blogger
Avatar
8034 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 21:33

Mutziputzi 

No nějak mi přijde důležitý i to komu a v čí zájmu to slovo dám.  Nejen to, že ho jsem schopná držet. 

Ale jo, Topolánek... chápu tě. A chápu Horáka.   Topolánek je na jednu stranu buran, halasnej, vulgární šovinista, což je moje přímá i nepřímá zkušenost nabytá nejen z tv, na druhou stranu mi ten jeho humpoláckej projev občas i sedí, třeba když se strefuje do něčeho a do někoho i za mě. A hlavně on se zmírní a změní, to je jistý, už teď začíná vypadat jako Masaryk.  

Každopádně závidím těm, kteří mají jasno, komu to nakonec hodí. Já mám zatím jasno jen v tom, komu ne. A jen se modlím, aby druhé kolo vůbec bylo.

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 21:34

Mutziputzi 

Docela se začínám bát, tys mi eště chyběla! 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 21:42

barbucha 40% lidi nepujde k volbam! Duchodci podle me vsichni, rozumis!!

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 22:44

Mutziputzi Tak třeba moje máma i ségra jsou obě důchodkyně a oproti minulým volbám volit půjdou a Zemana fakt ne.

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 22:51

wendulka Zrovna chci psát - znám dost důchodců, co by se teď sakra urazili, Zemana nevolili a volit nebudou.

Offline Ginevra
Avatar
911 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 23:45

Tak já už jsem se urazila!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 07:07

To ať se všichni urazí, když si berou osobně průzkumy a statistiku, bohužel pravdou je, že nejtypičtějším voličem MZ je muž 65+ bez maturity. A prosim vás jestli vás v koutku duše napadne mi vysvětlovat, že to neznamená, že ho volí KAŽDÝ  muž 65+ bez maturity, nedělejte to

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 09:28

macko.pu Poď nám Sorose, ať se pobavíme

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 09:40

macko.pu Musim říct, že když se oháníš podobnými (dnešními) argumenty, poměrně značně mě to uráží, nevíš o čem mluvíš, plkáš nesmysly z propagandistickejch webů pro idioty a mluvíš o světě o kterým nevíš ani zbla a prezentuješ to jako něco co se hodí pro tvoje fantasmagorie!!...ale nic, vracím se ke své pobavené notě, víš houby ťunťo

Offline evik77
Avatar
758 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 09:43

https://www.bisnode.cz/o-bisnode/o-nas/novinky/nejvecneji-komunikuje-pavel-fischer/

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 09:45

macko.pu To neni hysterie, to je reakce na zabedněnce co hlásá veřejně něco o čem ví ho*no

Offline nolita
Avatar
6513 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 10:14

jakákoliv reakce je voda na mackopucko mlýn ... ignorovat a bude klid, sice si tu občas něco vykřikne, ale s tím se dá minimálně virtuálně žít...