Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline RoSa
Avatar
10098 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 19:00

macko.pu 

já teda na základě osobních dlouholetých zkušeností si troufám tvrdit, že to takhle nějak funguje i za kopcema - vyzkoušeno kupříkladu na Němcích, Rakušácích... a neřikej mi, že ty východní slovanský národy to mají jinak

Offline slniecko admin
Avatar
19521 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 19:00
Reakce na barbucha:

​ vocaď pocaď. Tohle programový vysírání prostě někdy špatně snáším, a teď nastal ten okamžik 

​Jo.

macko.pu ja musím skonštatovať, že je určitá hranica medzi vyjadriť svoj názor a v jednom kuse štengerovať. Obzvlášť, keď teda fakt máme maslo na hlave....

Offline RoSa
Avatar
10098 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 19:02
Reakce na barbucha:

žiješ snad rovněž v ČR, máš naše občanství? 

​... a daně platíš?

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 19:03

RoSa 

To jsi mi připomněla, když jsem začátkem let 90.studovala v zahraničí, našlo se tam pár takových, kteří začali vtipkovat na účet škodovek. Ač ty vtipy byly mnohem mírnější než ty, které jsme o škodovkách dělávali doma, najednou jsem byla jak dikobraz a prskala, proč to teda dovážej a proč si v nějakém třeba Dánsku či Holandsku nevyroběj vlastní.

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 19:06
Reakce na RoSa:

​... a daně platíš?

​Andreji?! 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 19:08
Reakce na RoSa:

​... a daně platíš?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 19:09

Sweet Potato to je presny:-)

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 19:57

macko.pu Tak teď zrovna Slniečku dost křivdíš, jako moderátor vstoupila nejednou.

V tomhle tématu stačí jen lehce našlápnout a už tu bouchají saze, vždycky se někdo chytí. Větší výzvy tě nelákají? Tohle je přece nuda.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 19:58

macko.pu hele a co mečiar? můžu nadávat na mečiara?

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 20:47

viktorka_od splavu 

Kritizování Mečiara,  jakožto činovníka staroslavné ČSFR,  je naprosto v pořádku.  Navíc ho můžeš kritizovat nejen jako politika, ale i jako popstar!  

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 20:48

barbucha no ale je to slovák, no ni?

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 20:51

viktorka_od splavu 

Tak to rozhodně.  Ale chvilku patřil i k nám  ... ne že by se bylo čím pyšnit. Ani ten zpěv nestál za mnoho 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 20:52

barbucha jaaaj ten zpěv to byla bomba!

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 20:55

viktorka_od splavu 

Však Pavarotti kvůli němu vzteky roztrhal několik partitur! 

Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 21:04

barbucha Jako že se dotyčný politik odvážil ty zvuky vydávat za zpěv? 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 21:09

Jen si tu odlozim co si Jakub Horak odlozil

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 21:13

Kokoska 

Proč by ne. Když můžou Ovara vydávat za živýho, můžeme uvěřit i Mečiarovi, že zpíval.

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 21:16

Mutziputzi 

Mucinko to jsi teda - spolu s Horákem -  vytáhla sakra silnej kalibr 

Offline domenica blogger
Avatar
8034 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 21:17

Mutziputzi 

Tam je právě varchlatý NA CO a KOMU tu ruku tehdy Topolánek podával, že? 

A pak taky stojí za zmínku, že Schwarzenberg nejspíš Topolánka (v prvním kole) volit nebude. Já taky ne. Leda v druhym, kdyby se tam sešel se Zemanem.