Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline zdensy
Avatar
1134 příspěvků moje polička 07. února 2018 22:13
Reakce na Kokoska:

​Chceš radši o ty ohlodané kosti v kleče škemrat na východě? Ale bacha, podle vzoru z historie budeš muset hlásat, že jejich kosti jsou ty nejlepší, nikdo jiný takové nemá a na věčné časy už nechceš jiné.

macko.pu , dnešní drobečková politika?

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 07. února 2018 22:21

Kokoska zdensy Krmíte otravného trolla. Lepší je ho ignorovat. 

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 07. února 2018 22:31

Dadoo Nojo, já vím, ale tentokrát mi to nedalo.

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 07. února 2018 22:38
Reakce na Dadoo:

Kokoska zdensy Krmíte otravného trolla. Lepší je ho ignorovat. 

​otravneho trolla, ktery mimochodem nedavno zazadal o smazani

Offline zdensy
Avatar
1134 příspěvků moje polička 07. února 2018 22:43

Dadoo razorblade , zas tak to tu pročtené nemám, chtěla jsem věcnou odpověď

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 07. února 2018 23:31

Krehutka Taky jsem koukala, to si ty mlýny tentokrát pospíšily!

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 07. února 2018 23:47
Reakce na razorblade:

​otravneho trolla, ktery mimochodem nedavno zazadal o smazani

​Zažádal a jeho původní profil smazán byl. Nelze už ale ovlivnit založení nového profilu se stejným nickem, pokud se bude řídit pravidly diskuze.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3528 příspěvků moje polička 07. února 2018 23:57

wendulka no ale dost to vypovídá o charakteru člověka...

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 08. února 2018 00:05

Krehutka Njn.

Offline macko.pu banned
Avatar
62 příspěvků moje polička 08. února 2018 09:14

.... jojo, nazývať niekoho, kto má íný názor ako vy trollom, to vypovída o charaktere človeka, ale o tom vašom, dievčence

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 08. února 2018 09:15

Kokoska Pro někoho mlýny, pro jiné mučedník.

Offline macko.pu banned
Avatar
62 příspěvků moje polička 08. února 2018 09:18
Reakce na Mutziputzi:

​Haha, bude story ktera platite vic nez cerpate??

​....ale drahá muci, veď to sme si už dávno vyjasnili

áno, máš pravdu, v konečnom dôsledku čo sa týka priamo eurofondov dostávame viacej ako dávame, otázka je že na čo je to využité, že... vleky, wellness, parky, lavičky, na ktoré sa človek až bojí sadnúť koľko stáli a podobné hlúposti, ale veď oligarchovia majú radosť 

avšak z celkového ekonomického hladiska sú €urofondy niečo ako vreckové, ktorým si nás držia "rodičia" na uzde a pri každej situácii nás neprestávajú strašiť krátením (ešteže už bude 2020, keď to skončí)

tie REÁLNE prachy, o ktoré v skutočnosti ide, a pri ktorých sme my čistí plátcovia, o tých sa veru nepíše

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 08. února 2018 09:56
Reakce na macko.pu:

.... jojo, nazývať niekoho, kto má íný názor ako vy trollom, to vypovída o charaktere človeka, ale o tom vašom, dievčence

troll = účastník online diskuzí, který zasílá záměrně provokativní  nebo irelevantní příspěvky k citlivým tématům, jejichž hlavním smyslem je vyprovokovat ostatní uživatele k emotivní odezvě

Fakt ti to nikoho nepřipomíná?

Ale jinak ti děkuji za tvůj úvodní a tento příspěvek o charakteru zdejších uživatelek ve tvém znovuobnoveném profilu, milý macko.

Lepší názorné příklady k výše uvedené definici bychom se správkyněmi asi jen těžko hledaly.

Offline Fiction
Avatar
1640 příspěvků moje polička 08. února 2018 10:13
Reakce na Sweet Potato:

Kokoska Pro někoho mlýny, pro jiné mučedník.

​Hm, taky mám strach, že pro 51,5% to bude ten mučedník.

Offline macko.pu banned
Avatar
62 příspěvků moje polička 08. února 2018 10:18

wendulka milá wendulka, 

no nič, tak som troll, snáď to nejako prežijem 

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 08. února 2018 10:46

macko.pu O tom vůbec nepochybuji, mily macko

Offline Krehutka blogger
Avatar
3528 příspěvků moje polička 08. února 2018 10:53

macko.pu pro mě je člověk, který požádá admina o smazání profilu, protože sem nechce chodit, a pak za dva týdny přileze, jako by se nechumelilo, proste zoufalec, ktery si ani nedokaze stát za svým nazorem. Nejde tady o rozdílný názor, jde o ubohost jednání.

Offline luciole
Avatar
1215 příspěvků moje polička 08. února 2018 11:53

Někdy musí jít svoboda projevu stranou, hájí ministerstvo stržení tibetské vlajky

Takže vystavování vlajky ohrožuje bezpečnost státu a veřejnou bezpečnost... 

Offline macko.pu banned
Avatar
62 příspěvků moje polička 08. února 2018 11:59

Krehutka ... ale tak vieš, jedeň deň je taký, druhý zase iný, zase by som moju účasť tu nejako nedramatizoval, (úbohosť jednáni)