Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 10:03

Sweet Potato že já musim na všechno kliknout, teď napíšu že je to trapný až na půdu a budou mi se chodit celej den lidi a vkládat obrázky se slovy Se s tim smiř a pak si zas vyslechnu, že kolovrátek a provokatér jsem já...no zkaženej den

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49173 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 10:03

Mutziputzi no to netvrdim, ja jen ze “koser” vubec necekam. pokud se nekdo predstavi jako novinar, predpokladam ze cokoliv reknu..;-)

Offline Sweet Potato
Avatar
40106 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 10:05

Mutziputzi Sem i uvažovala, že ti napíšu “Ty na to nekoukej”

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 10:07

viktorka_od splavu Já od seriózního novináře nečekám bulvární dokurepo, ani od investigativního, pořád čekám korektní a etickej přístup, nejsem zvědavá na senzacechtivý praktiky, stokrát radši bych si o tom přečetla na Neovlivni.cz 10stránkovej článek, jako to Slonková razila dosud, ale tohle ne, MNĚ se to nelíbí opakuju, nikomu to neberu.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 10:08

Sweet Potato Se s tim smiř, že já kliknu na všechno no

Offline Sweet Potato
Avatar
40106 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 10:08

Mutziputzi No to mi bylo jasné, proto jsem to nakonec nenapsala

Online barbucha blogger
Avatar
35598 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 10:13

Mutziputzi aha tak mbe by naopak vubec nenapadlo, ze se neco nenataci.. nebo si to predstavujes ze si novinar v dnesni dobe zapisuje poznamky do notysku?

​Kdepak, novinář v dnešní době, jak každej ví, nikdy nic nenatáčí ani nezapisuje, protože si celý interview vždycky pamatuje slovo vod slova! Běžná praxe!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 10:17

barbucha Vy ste fakt zabedněný, ať dělá co potřebuje, kliidně ať to vysílá živě do celýho světa, ale korektní je to protistraně oznámit a dát jí volbu, zda hodlá bejt účastna, korektní upozornění, formalita.

Online barbucha blogger
Avatar
35598 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 10:25

Mutziputzi 

A kde jsi vyčetla, že ho neupozornili, případně že nehodlal být účasten?

Tu zabedněnost si laskavě nech od cesty, já ti pokud vím nenadávala. Pro hodnocení diskutujících si založ nový vlákno, máš-li takovou potřebu.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 10:26

barbucha by to netočili skrytou kamerou, citlivko

Offline prďola
Avatar
4455 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 10:29

Mutziputzi opakovaně: vybíjej si laskavě svoje frustrace na nějakém jiném nicku, máš jich tu k dispozici hafo.

kdejaká prďola se nepotřebuje ptát na věci zjevné... 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 10:32

prďola díky za potvrzení, že se v lidech nepletu

Offline prďola
Avatar
4455 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 10:36

Mutziputzi nz, ráda tě v tom kdykoliv utvrdím! nepleteš se a do všech vidíš jako nikdo v celé širé zemi...  ještě nějaké přání, brepto?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 10:38

prďola abys mi dala svátek, jako posledně, já radši jiný, zábavnější a pohotovější prďoly

Offline prďola
Avatar
4455 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 10:44

Mutziputzi to máš, děvenko, těžký... no! holt máš jen takový prďoly, jaký si přivoláš. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 10:49

prďola věrné čtenářky...no a už dost, ne?

Offline Karlicka
Avatar
211 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 10:50
Reakce na Mutziputzi:

viktorka_od splavu Já od seriózního novináře nečekám bulvární dokurepo, ani od investigativního, pořád čekám korektní a etickej přístup, nejsem zvědavá na senzacechtivý praktiky, stokrát radši bych si o tom přečetla na Neovlivni.cz 10stránkovej článek, jako to Slonková razila dosud, ale tohle ne, MNĚ se to nelíbí opakuju, nikomu to neberu.

​Jako jo, jenze takovej clanek by si precetlo mizivy procento obcanu.... Pouzita forma je zkratka lidovejsi.

Online barbucha blogger
Avatar
35598 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 10:52

Offline prďola
Avatar
4455 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 10:55

Mutziputzi to jako že tvoje věrné čtenářky?! zanech fantazírování...  

Offline 999
Avatar
19690 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 10:57

barbucha Opráski nikdy nezklamou :-).