wendulka ja si myslim, ze to upaleni je dost rychla smrt, byt to je fakt na pohled hnus (jsme si to pred lety pustili v praci se slovy, ze to prece neukazou cely. No, ukazali.) Ja bych ho poslala do trestnyho oddilu, odklizet mrtvoly (ohlidat, aby si s nejakou nechtel nahodou uzit, kdyz je takovy prase) a pak omahat budovat Ukrajinu. At je uzitecnej.
barbucha myslim, ze jestli je na UA, tak nejaky sikovny sniper si ho urcite najde. :)



