Spíš vyděsilo něž nas...o. Na Andělu vrcholí předvolební kampaň a po mě šla SEMELOVÁ s letákem!!! ![]()
Co vás dneska vážně nas...namíchlo?
andulka01 To je hrozný ten levej břeh, mamba a teď ještě Semelová!![]()
Sweet Potato Pssst, já se teď už proti levému břehu vymezovat nemůžu :-) Žiju na něm :-)
Ale pravej je moje srdcovka, to zase jo.
andulka01 Já mám ráda oba břehy. Ale jsem ráda, že aspoň ta mamba snad nepřeplave.
Sweet Potato ![]()
![]()
(už dost, nebo umru v autobuse)
Sweet Potato A už prohledali nejbližší prodejny s hudebninami? Tam by mohla být... ![]()
andulka01 S Goranovou čudlou?![]()
V Pietro Filipi vyprodali moji velikost kabátu, na který.jsem měla zálusk! Nechtěla jsem si vzít hned první kabat, který mi seděl.a.chtela se podívat i jinde a teď mám prd. Nevíte, jestli PF doskladňuje.zbozi na webu?
A nebo mi prosím napište, že jejich vlněné kabáty se zmolkuji, nebo tak něco, ať mě to mrzí ![]()
Sweet Potato hihi, tim se táky uklidnuju, ze mamba pres Vltavu neprejde ![]()
Kokoska Nemáte tam dost mostů? ![]()
Ani deset mamb by mě nepřinutilo se přestěhovat na pravej![]()
Bledule Hele, těch pár mostů, co nám tu zbylo, snad dokážou uhlídat.
Sweet Potato Jj, kvůli mambě netřeba bořit. Spadnou samy![]()
mamby vedia plávať ![]()
slniecko Já vím, že hadi plavou, ale přece jen, parníčky, šlapadla, paddleboardy, to by ji mohlo trochu zabavit a zdržet![]()
Mutziputzi A prečo je ľavý lepší ako pravý?
paktofonika Mnohem mnohem hezčí, mně sympatičtější a žiji tam já![]()
paktofonika pravej je lepší, to ví každej (každej z pravýho)
Sweet Potato já myslim, že v říjnový Vltavě by byl brzo KO, plazi tu zimu moc nedávaj
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
