Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 04. října 2018 16:47

Spíš vyděsilo něž nas...o. Na Andělu vrcholí předvolební kampaň a po mě šla SEMELOVÁ s letákem!!! 

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 04. října 2018 16:58

andulka01 To je hrozný ten levej břeh, mamba a teď ještě Semelová!

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 04. října 2018 17:03

Sweet Potato Pssst, já se teď už proti levému břehu vymezovat nemůžu :-) Žiju na něm :-)
Ale pravej je moje srdcovka, to zase jo.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 04. října 2018 17:05
Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 04. října 2018 17:13

andulka01 Já mám ráda oba břehy. Ale jsem ráda, že aspoň ta mamba snad nepřeplave.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 04. října 2018 17:15

Sweet Potato  (už dost, nebo umru v autobuse)

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 04. října 2018 17:40

Sweet Potato A už prohledali nejbližší prodejny s hudebninami? Tam by mohla být... 

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 04. října 2018 18:01

andulka01 S Goranovou čudlou?

Offline notna
Avatar
9363 příspěvků moje polička 04. října 2018 21:34

V Pietro Filipi vyprodali moji velikost kabátu, na který.jsem měla zálusk! Nechtěla jsem si vzít hned první kabat, který mi seděl.a.chtela se podívat i jinde a teď mám prd. Nevíte, jestli PF doskladňuje.zbozi na webu?

A nebo mi prosím napište, že jejich vlněné kabáty se zmolkuji, nebo tak něco, ať mě to mrzí 

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 04. října 2018 22:24

Sweet Potato hihi, tim se táky uklidnuju, ze mamba pres Vltavu neprejde 

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 05. října 2018 06:24

Kokoska Nemáte tam dost mostů?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. října 2018 06:52

Ani deset mamb by mě nepřinutilo se přestěhovat na pravej

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 05. října 2018 07:21

Bledule Hele, těch pár mostů, co nám tu zbylo, snad dokážou uhlídat.

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 05. října 2018 07:30

Sweet Potato Jj, kvůli mambě netřeba bořit. Spadnou samy

Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 05. října 2018 09:21

mamby vedia plávať

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 05. října 2018 09:56

slniecko Já vím, že hadi plavou, ale přece jen, parníčky, šlapadla, paddleboardy, to by ji mohlo trochu zabavit a zdržet

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 05. října 2018 09:58

Mutziputzi A prečo je ľavý lepší ako pravý?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. října 2018 10:00

paktofonika Mnohem mnohem hezčí, mně sympatičtější a žiji tam já

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 05. října 2018 10:01

paktofonika pravej je lepší, to ví každej (každej z pravýho)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 05. října 2018 10:02

Sweet Potato já myslim, že v říjnový Vltavě by byl brzo KO, plazi tu zimu moc nedávaj