Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 05. října 2018 10:03

Potrefenáhusa zijem na spravnej strane potoka.  Plati to, dufam pre kazdu vodu? Mutziputzi 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. října 2018 10:05

Janulik03 zamyslela jsem se a neplatí, musela bych přijet a certifikovat na místě

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 05. října 2018 10:06

Potrefenáhusa Mutziputzi Obytný most bude pre tých čo sa nevedia rozhodnúť :D

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 05. října 2018 10:09

paktofonika takový nejsou ale, leda naplaveniny :-)

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 05. října 2018 10:09

Mutziputzi ok adresu dodam, ale teraz nie, lezim s anginou. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 05. října 2018 10:12

Potrefenáhusa No nie sú, ale niekde som videla víziu nového Libeňského mostu :D

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 05. října 2018 10:14

paktofonika na to, doufám, nikdy nedojde

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 05. října 2018 10:40

Potrefenáhusa Jakože vůbec ne bydlení na mostě, nebo ne na Libeňáku? Já bych teda byla pro rekonstrukci Libeňáku do původní podoby jako první možnost (z vody je moc hezký), ale pokud už by se stavělo něco nového, jako úplně blbý řešení mi to nepřijde. Teda ne tyhle šikmý bodliny, ale věřím tomu, že se to dá i vyřešit architektonicky na výši.

Já teď trochu bojuju s představou právě schváleného Dvorského mostu. Ani mi tak nevadí most samotný, ale přide mi, že předmostí a napojení na dopravu úplně změní to nábřeží na hnusný dopravní uzel. Oproti předpokladu tam mají být asi napojeny i auta, původně jen tramvaj a cyklo/pěší. Na Lihovaru si to umím představit trochu líp.

Mutziputzi Už bydlím na pětce, ale stále kopu za pravý břeh :-)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 05. října 2018 10:44

andulka01 no tohle konkrétní řešení mi přijde děsný, jinak bych proti tomu vcelku nic neměla, i když ta situace kolem libeňskýho mostu je dlouhodobě fakt dost tristní.... myslim, že lepší než podobný megalomanský projekty by bylo nějaký vyhovující řešení toho předmostí libeňáku v libni, Palmovka by fakt nějakej kvalitní urbanistickej zásah potřebovala jak prase drbání, ne jednu ránu za druhou

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 05. října 2018 10:50

Potrefenáhusa Souhlas, Palmovka je příšerná. Občas jezdím do doků nebo libeňský loděnice, většinou se ztratím, vůbec nechápu tamní dopravu - je jedno jestli jedu autem nebo mhd. 

Offline Klara
Avatar
494 příspěvků moje polička 05. října 2018 10:54

andulka01 U Dvoreckýho mostu jsem pořád teda naštěstí četla jenom o mhd, pěších a kolech, jinak by to byla fakt šílenost

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 05. října 2018 10:54

Ale zenklovka už je otevřená, tak lepší 

Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 05. října 2018 11:43
Reakce na Sweet Potato:

slniecko Já vím, že hadi plavou, ale přece jen, parníčky, šlapadla, paddleboardy, to by ji mohlo trochu zabavit a zdržet

​chcem foto

Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 05. října 2018 11:44
Reakce na Potrefenáhusa:

Sweet Potato já myslim, že v říjnový Vltavě by byl brzo KO, plazi tu zimu moc nedávaj

​ale na tom paddleboarde by to mohla dať!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 05. října 2018 11:52

slniecko očekávám paniku minimálně k Děčínu!!!!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. října 2018 12:01

Potrefenáhusa tam maj jiný starosti))

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 05. října 2018 12:35
Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 05. října 2018 12:36
Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 05. října 2018 13:06
Offline MP Marge
Avatar
6819 příspěvků moje polička 05. října 2018 14:35

Nas...Namichla jsem se hned po probuzeni tady pote, co jsem se ve V.I.P. vlakne docetla, ze je na zene na prvni pohled poznat, jestli ma deti, protoze ta, co je nema, ma v obliceji vepsanou sebestrednost a obdiv k vlastni krase - jako WTF!?