Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 10. října 2018 17:54

Potrefenáhusa Já si to právě logicky myslela, že podle něj, ale pak mne jednou v Muzeu HlmP(!) vyvedli z omylu, že se tam tak říkalo už historicky, že přemostění toho příkopu. Ale ruku bych za to do ohně nedala.

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 10. října 2018 17:57
Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 10. října 2018 18:04

Inu pokud se soudruzka Krnacova domniva, ze prejmenovani stanic je ten nejvetsi urgentni problem Prahy... uz se myslim dostatecne zapsala do dejin nazvoslovi tou Litackou 

 

Takze at tahne prejmenovavat JZD do svy Horni Dolni.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. října 2018 18:07

barbucha pěkně režijka žejo

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 10. října 2018 18:09

Mutziputzi 

Co je spatnyho na Legitce napriklad? Ale to je jedno, at se to jmenuje treba jen Karta. Hlavne at do toho nepinda nejakej tatar!

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 10. října 2018 18:12

Potrefenáhusa To ano, ale je ho jen půlka a není dostatečně vidět :-) prostě v duchu logiky Malostranská.

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 10. října 2018 18:16

barbucha No právě, klidně třeba Pražská karta, vždyť to má mít přece hromadu funkcí, ne? Nejenom mhd, mělo to dostat ještě kupu dalších bonusů, ale to se nějak prostě asi nestihlo nebo co... Pro mě Krnáčová jak rudej hadr na bejka.

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 10. října 2018 18:49

andulka01 

Copak vo to, tech mnoho a mnoho funkci sliboval uz Bem blahy pameti s Opencard, za to ta buranka tak uplne nemuze... 

Ale ze je jinak Krnda uplne blba a na magistrate mela tak nanejvejs delat vratnou (pokud by se teda laskave naucila cesky!), tak to se shodnem 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 10. října 2018 19:32

Mutziputzi my tam chodily s mámou házet desetniky, když jsem byla malá 

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 10. října 2018 19:38

barbucha Nojo, vím, že to je Bemovic pohrobek, ale Krnda se tuhle děsně prsila, jak to udělá líp, rychleji a levněji. Achjo, tu nám byl čert dlužnej. A když si představím, co možná ještě stihla podepsat před odchodem a vyplave to až později...

Potrefenáhusa Já taky, s babičkou, jsem vždycky hrozně žadonila.

Offline coralline
Avatar
2303 příspěvků moje polička 10. října 2018 20:07

Potrefenáhusa andulka01 A kde teda přesně je? Že bych se šla podívat

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 10. října 2018 20:08

Nas..... mě uzavreni Vinohradský Kočkovic rodinou kvůli pohrebnimu průvodu na pocest gaunera, co zabil tátu třem dětem 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 10. října 2018 20:18

coralline na áčku ve vestibulu 

Offline coralline
Avatar
2303 příspěvků moje polička 10. října 2018 20:23

Potrefenáhusa Díky. To je vlastně ten vestibul, co strašně smrdí ne? Tam já vždycky bleskově prosvištím.

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 11. října 2018 06:59
Reakce na Potrefenáhusa:

Mutziputzi protože samotná arena zní divně a furt se přejmenovává

Arena mě fakt sere, to snad jiný město nemá, takovou megavěc v hustý zástavbě

Sice ne v tak husté zástavbě (Oni tu zástavbu zbourali, aby mohli tohle postavit.), ale my máme podobnou megavěc, kterou přejmenovávají podle toho, kdo ji zrovna sponzoruje.

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 11. října 2018 16:59

Mám aftu  na jazyku 

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 11. října 2018 17:14

Dadoo V tom případě chci vědět kdo tu posledně psal o oparech!

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 11. října 2018 17:42

andulka01 ja to nebyla. Opar neznám. A doufám,ze to tak zůstane!

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 11. října 2018 18:00

stes Celý cirkus kolem kočky mne neskutečně vytáčí. Já ještě pochopím, že rodina to pojme po svém, furt je to jejich potomek, ale ten prostor, co dostávají, hanba.

 (Už jsem teda někde četla, že ten druhý rodinu neměl, ale to je nepodstatné.)

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 11. října 2018 18:04

Dadoo Omluva, to nebylo namířeno proti tobě! Spíš obecně, jen spojeno s tvou stížností.

Já zas dlouho neměla aft, ale vzhledem k tomu, že se tady chytá všecko, ani bych se nedivila když by se za pár dní objevil. Ale zase si můžeš vybrat z asi třistapadesáti zaručených způsobů co s tím. Za mě přidím ještě jeden: Jít co nejdříve spát aby si to člověk moc nedráždil a nechat tělo ať si s tím v klidu poradí. Léčit až když to trvá déle.