Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. října 2018 10:41

coralline dobrá prevence proti alzheimerovi

viktorka_od splavu pokrok nezastavíš a aktuální názvosloví blbý je, že jsou lidi zvyklí..no tak si zvyknou zase, to by se neudělalo nic

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 10. října 2018 10:43

coralline Asi niekto dostane dobrú zákazku, predsa alen musí niekto všetky tie názvy, nápisy a informačné materiály vymeniť :)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 10. října 2018 10:47
Offline Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 10. října 2018 10:49

Mutziputzi a co je blbý na Malostranský nebo na Hradčanský? (u tý teda trochu to, že neni na Hradčanech)

jako pokrok sice nezastavíš, ale zas názvy maj svý opodstatnění, jinak už bysme asi neměli Daliborku nebo Prašnou bránu?

Offline coralline
Avatar
2303 příspěvků moje polička 10. října 2018 10:52

Mutziputzi V rámci prevence alzheimera navrhuju každej den ráno názvy stanic losovat z klobouku  Cedule uděláme digitální, aby se daly přepisovat.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. října 2018 10:54

Potrefenáhusa Stanice metra bych přejmenovala, resp. logicky nazvala, proč jsou Jinonice, Pankrác, Chodov a pak Malostranská a ne Malá Strana, Hradčanská a ne Hradčany, Dejvická, to akorát mate turisty...historický budovy nechť zůstanou na svym

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 10. října 2018 10:57

Potrefenáhusa No, mámm pocit, že u Malostranské je mírně matoucí, že nekončí na Malostranském náměstí.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 10. října 2018 10:58

Mutziputzi v tom případě zapomněli na Strašnickou, Vysočanskou - vždyť by to byla polovina stanic....a co vadí na Pražskýho povstání teda, taky nevim?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 10. října 2018 11:00

brrr 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. října 2018 11:01

Potrefenáhusa No ty by doufám taky změnili, jako revizi to zasluhuje a "lidi jsou zvyklí" není argument

Offline MP Meri
Avatar
5672 příspěvků moje polička 10. října 2018 11:01

Jako náplavě se mi plete Malostranská a Staroměstská. V mojí hlavě to zní hrozně podobně, už kolikrát jsem vystoupila blbě ... stejně jako Českomoravská a Budějovická (tam si totiž vždycky řeknu - to je ta Českobudějoviská, to je jak je Harfa... ?). Ale chápu, že jsem s tím osamocená a v přejmenovávání stanic nevidím nějaký větší význam, resp. poměr nákladů vs. výsledný efekt mi přijde dost na nic. 

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 10. října 2018 11:01

Potrefenáhusa To víš, náplavy a turisty to pak mate.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 10. října 2018 11:01

Mutziputzi ja stara konzerva jsem za nedelani nic v kazdym pripade!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 10. října 2018 11:08

MP Meri malá pomůcka - Českomoravská se jmenuje podle Kolbenky Českomoravská Kolben-Daněk nebo-li ČKD, která tam dřív stála místo dnešního OC Harfa a ještě o dost dál směrem k Harfě (Harfa se říká (nebo teda před postavením obchoďáku říkalo) až tý křižovatce před libeňským nádražím, tuším podlě nějaký už dávno dávno zrušený hospody), prakticky celá Libeň - Vysočany byla jedna velká průmyslová zóna (omlouvám se za nevyžádané vlastivědné okénko)

Offline Mohučanka
Avatar
7348 příspěvků moje polička 10. října 2018 11:10

Mutziputzi Jsem zde  a co teda ta Národní třída? Jako nic proti Perštýnu (ačkoli samý názvy Perštýn a možná i Klárov mi přijdou hodně "antituristické", když už jsi zmiňovala zmatení turistů), ale Národní třída mi přijde historicky důležitá a oblast Perštýna miniaturní a kousek stranou.

Jinak souhlasím s paktofonikou, že v tom asi bude nějaká zakázka. Finanční aspekt jsem neuvažovala, ale vyměnit všechny ty plánky a mapy asi bude "něco" stát.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 10. října 2018 11:10

brrr chápu teda, že Krnáčová asi netrefí...?

Hele a ještě by mi někdo mohl osvětlit tu Národní třídu - Perštýn?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. října 2018 11:10
Reakce na brrr:

Potrefenáhusa No, mámm pocit, že u Malostranské je mírně matoucí, že nekončí na Malostranském náměstí.

​Se nejmenuje Malostranské náměstí, pak by to mátlo, končí na Klárově - Malé Straně, ehm

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 10. října 2018 11:11

Potrefenáhusa S těmi se prý taky počítá (tedy se Strašnickou a pod) protože ulice toho jména buď neexistují nebo jsou někde jinde.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. října 2018 11:13

Mohučanka Perštýn bych taky nedala, to souhlasím, místo Klárova radši Malá Strana, nicméně en bloc prostě krok správným směrem...ta zakázka a náklady jsou irelevant, byly by tak jako tak, možná na trošku něco jinýho, buhví jestli nekončí licence na aktuální vizuály..jsou horší investice

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 10. října 2018 11:13