Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. října 2018 11:14

Jo a Rajská zahrada je průšvih!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 10. října 2018 11:15

Mutziputzi no ta bez ohledu na název ale

Offline Mohučanka
Avatar
7348 příspěvků moje polička 10. října 2018 11:18

MP Meri Potrefenáhusa je to přene tak - Českomoravská je vlastně pocta Kolbenovi a Daňkovi a jejich slavné výrobě, fabriky ČKD se táhly od současného dolního konce Hloubětína až přes dnešní Vysočanskou, Českomoravskou a tu původní Harfu, jak píše Husa. A ještě dál do Libně, ale to jádro bylo právě ve Vysočanech. 

Vysočanská je nová zastávka, tu nikdo asi přejmenovávat nebude. Na co taky? 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. října 2018 11:18

Potrefenáhusa Jsem jednou jela na školení na VŠE, sednu na metro, všechno jasný...no brečet se mi chtělo

Offline Mohučanka
Avatar
7348 příspěvků moje polička 10. října 2018 11:21

Mutziputzi Potrefenáhusa souhlas. A to Rajská zahrada vyhrála nějakou architektonickou soutěž. Ale kde se vzal ten název teda nevím.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 10. října 2018 11:22

Sweet Potato 

Českomoravská - Aréna Libeň
- Ulice Českomoravská se nachází 0,5 kilometru od stanice metra.
- Stanice metra se nachází pod ulicí Drahobejlova.
- Stanice je umístěna u významné multifunkční arény, jedné z největších zastřešených arén v Evropě.

jakože ta debilní hala, která mě tam se*e od doby, co ji postavili, se už přejmenovala nejmíň 3x....

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 10. října 2018 11:24

Mohučanka asi že kdyby někdo chtěl jet do Čelákovic z nádraží Vysočany a nevěděl, kde vystoupit z tramvaje....

jo, mmch, mám takový temný podezření, že nádraží Praha-Libeň je ve skutečnosti ve Vysočanech

Offline Mohučanka
Avatar
7348 příspěvků moje polička 10. října 2018 11:25

Potrefenáhusa Teď jsem to dočetla a ta Aréna Libeň mě teda taky dost namíchla. Stejně jako zdůvodnění přejmenování Náměstí Republiky na Masarykovo Nádraží, které by se dalo použít i přesně obráceně.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 10. října 2018 11:26

Mohučanka v tom případě by měl bejt Anděl Na Knížecí...z toho kouká fakt něco velkýho

Offline Mohučanka
Avatar
7348 příspěvků moje polička 10. října 2018 11:27

Potrefenáhusa Taky si myslím, že Harfa jsou Vysočany a Libeň je někde úplně jinde 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 10. října 2018 11:30

Sweet Potato V tomto článku je to vysvetlené dobre, aj náklady na zmenu názvu staníc, keďže by to menili v dobe otvorenia linky D. 

Ja som v meste nová a priznám sa, že som vôbec neštudovala, že či je zastávka metra pomenovaná po ulici ktorá ani neexistuje alebo že Dejvická je úplne niekde inde ako ulica. Proste pozriem do mapy kam idem a kde je najbližšia zastávka metra, takto to majú asi aj turisti.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 10. října 2018 11:30

Mohučanka no, vona tamtudy někudy ta stará katastrální hranice mezi Libní a Vysočanama prochází, jsem se teď dívala, jestli náhodou ta slavná arena taky neni už ve Vysočanech, ale vypadá to, že je ještě v Libni...každopádně už je to, stejně jako Vysočany, Praha 9. Ono to libeňský nádraží bylo dřív o dost blíž k Balabence, ale po vybombardování za války (kvůlivá tý ČKD) se posunulo až na tu Harfu, což si myslim, že jsou fakt už Vysočany.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. října 2018 11:31

Potrefenáhusa Na Knížecí bude srovnaný se zemí, revitalizace Smíchova

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 10. října 2018 11:34

Mutziputzi pražský semmering z knížecí

a co, něco hezkýho místo autobusovýho nádraží tam postavěj?

Offline continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 10. října 2018 11:34

paktofonika pokial sa to bude menit v case otvorenia linky D, mozeme v klude spavat. Este nie je ani pravoplatne uzemne rozhodnutie. 

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 10. října 2018 13:09

Mutziputzi Mno, já Ti nevím, Karle

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. října 2018 13:16

brrr copa? Ten Smíchov jo? Tak tam neni co zkazit, horší to nebude.

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 10. října 2018 13:20

Mutziputzi Proč ne. I kdyby nic jiného, posunutí autobusáku k vlakovému nádraží by mělo smysl.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 10. října 2018 13:29

Mutziputzi jak to navrhujo brnaci tak to bude betelny. zapomen na metro budes jezdit krtkem