letfenixa v osnovách je to na prvom stupni, to idú niekoľkokrát na dopravné ihrisko. U nás v deviatej triede ešte chodia na týždeň na bicykle. Či je to aj po cestách neviem, ja skôr dúfam, že nie, pretože to je dost o hubu.
Ono je to fuk, šport je pre mňa normálna a dôležitá súčasť života a ja som rada, že tie deti učitelia niekam vezmú. Fakt som ďaleko ešte rozporovať, či sú to lyže, běžky, splav alebo prechod Nízkych Tatier.

