design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Potrefenáhusa
Avatar
38692 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 19:49

notna Já ten koupací kybl dokonce mám, ale zatím jsem se tam mimino neodvazila strčit, nějak se bojim, ze ho tam utopim/utrhnu mu hlavicku/nepujde mi vyndat 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49201 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 19:59

Potrefenáhusa šiš to ho tam bez obav strč (dyť už je veliká!) ale nese to s sebou uplně jiný problém - neumyješ ji, jen namočíš. za mě to byla spíš jen taková zábavná věcička. každopádně než bude fakt kosa ještě víc poporoste a bude po starostech, uvidíš  (v extra ledové koupelně jsem dítko prostě umyla, zabalila do osušky a odnesla do pokoje)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38692 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 20:40

viktorka_od splavu Jo, teď už jo. Ale s tím minimiminem mi to proste neslo, to jsem ji myla většinou jen v napustenym umyvadle. Ale já nemám problém s koupanim a mytím, já mám problém, kam to dite pak polozit a utrit/oblict, takže přes ni hazu ručník a v ložnici už cvaka zubama

v koupelně se prave dá udělat největší vedro, je tam infrazaric 

ale znova, není už tak malá

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49201 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 20:46

Potrefenáhusa jo, chápu. pak mi přijde nejschůdnější varianta vana+podlaha, ale však něco vymyslíš

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 17. zaří 2020 20:49

Potrefenáhusa až bude sedět, posadíš jí třeba na ty schůdky nebo na zem. A pokud nebude tak líná jako moji kluci;), klidně může sedět už na vánoce.

Taky by to mohl vyřešit nějaký skládací stolek, dala by si na něj tu podložku. Ono to bude fakt na pár měsíců.

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 21:25

Evaeva v 6 mesicich deti nesedej ne?

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 17. zaří 2020 21:45

711990 dobře, to jsem trochu přestřelila. V únoru by mohla. Ty moje sedí sotva v roce;)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38692 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 21:51

Kdyžtak pro představu, o jak velkým prostoru se bavíme :-)

na kobereček davam schudky s vaničkou

vana je malá rohová

 

Offline Karja
Avatar
44482 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 22:26

Potrefenáhusa

Ja mam takovou prebalovaci podlozku ktera je hrozne pevna, bytelna, ma vespod i nejake prknk a to stala snad 250,-' Tu bych dala na zem, pak ji muzes oprit o zed. A dite bych dala na takovy to klasicky latkovy lehatko do vany, jen ohybej zada:-D. Ja tak koupu asi od druheho mesice a nevadi mi to.

Ale vidim, ze uz to asi resime jen teoreticky a nejak zpetne navic:-D.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38692 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 22:32

Karja Jo, já to lehatko mám, ale v ty vane je to debilni, z kleku nedosahnu, já jsem malá, plus teda rozkudlaný břicho, který už je teď cajk 
nemas na tu podložku kdyžtak odkaz? 

Offline Karja
Avatar
44482 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 22:38

Potrefenáhusa Ja ti to najdu v emailu

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 17. zaří 2020 22:46

Potrefenáhusa zkus to lehátko znovu, takhle velké dítě už nebudeš muset držet, jen jistit. Ještě bys mohla dát vaničku do vany na nějaké dva hrnce nebo tak něco, aby byla výš.

Offline Karja
Avatar
44482 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 22:49

Potrefenáhusa 

Podlozka

Ale zdrazili, ja ji mela za 222,- no rikala.jsem si, ze je to nejaky levny! A furt teda drzi!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38692 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 22:52

Jo, já to nějak udělám, dekuju za tipy

Offline Pinot Noir
Avatar
29790 příspěvků moje polička 18. zaří 2020 04:07

Karja Potrefenáhusa tuhle podložku mám. Kdyby byl zájem, přenechám za odvoz ;)

Offline notna
Avatar
9384 příspěvků moje polička 18. zaří 2020 06:57

viktorka_od splavu Proč by nešlo dítě umýt v kyblíku? Jsem dceru jednou rukou držela, druhou myla. Koupali jsme tak od narození do té doby, než sama seděla ve vaně.

Potrefenáhusa Koupání v kyblíku nám naštěstí poprvé ukázala porodní asistentka. Sama bych taky nevěděla jak. My jsme měli ten schůdek a na něm kyblík hned vedle prebalovaciho pultu v ložnici. Ono je v tom kyblíku potřeba i min vody než ve vanicce, takže ho přinést/odnést i s vodou nebyl problém. Na koupání jsme pritapeli horkovzdušnym ventilátorem. Až byla dcera větší, seděla, koupali jsme ve vaně a přenesla jsem ji v ručníku do ložnice na pult.

Přeji, ať to brzy vyřešíš a máš to jednodušší a pohodlné.

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 18. zaří 2020 11:27

Potrefenáhusa Já si furt představuju, jak to mimino drkotá zubama - chrastí něčí zubní protézou.

PS: já vím, že napsat drkotá dásničkama by vypadalo divně.

Offline Sweet Potato
Avatar
40153 příspěvků moje polička 18. zaří 2020 11:39
Offline DruI
Avatar
5562 příspěvků moje polička 18. zaří 2020 12:19
Reakce na Bledule:

Potrefenáhusa Já si furt představuju, jak to mimino drkotá zubama - chrastí něčí zubní protézou.

​Ale to by mimino jistě moc bavilo!

Offline Sweet Potato
Avatar
40153 příspěvků moje polička 18. zaří 2020 12:21

DruI Adams family