design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 31. října 2020 04:03

jinx brrr Luna Tak Betty EDITH4B paktofonika Janulik03 andulka01 

dik moc vsem! Vubec jsem ani nestihla sem nakouknout, az ted. Dneska jsem tam byla asi 6x uz presunout nejaky sbaleny veci, krasne tam sviti slunce dovnitr od rana az do zapadu, ted jak je nizko tak pres skoro celej obyvak

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 31. října 2020 04:04

Luna Uz vim asi zhruba kam pujde vec od tebe!!

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 31. října 2020 04:06

paktofonika No a jak teda? Ja myslela ze uz stehujes skoro!! Jsem zvedava moc na sedacku v realu. Kamosi ji mozna chteji tu rohovou tak jsem slibila reference od tebe!

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 31. října 2020 04:13

andulka01 Jak pise Ginevra koupelna je z chodby vlevo, kuchyn vpravo. 

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 31. října 2020 04:21

Nahodna momentka v loznici pri prvnim kole 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 31. října 2020 04:59

0zero7 No vidíš to, zabudla som ti ju odfotiť. Až bude dobré svetlo, tak pošlem. Ako viac sa mi páči kožená Stockholm, ale keďže som nevedela, ako rýchlo sa bude koža ničiť pri psoch, zvolila som lacnejšiu variantu. 

Včera tam začali dokončovacie práce, takže snáď už to bude. :D

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 04. listopadu 2020 09:31

0zero7 Mě ta lampa přijde hrozně vtipná, tím jak je polohovací, a přesně vyřeší můj trabl s osvětlením jídelního stolu. Možná i nad postelí by jí to slušelo.

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 04. listopadu 2020 14:22

andulka01 ta je moc hezka!!! Tady ji nemaj. To bych si na tuty vsimla!!!

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 04. listopadu 2020 17:49

andulka01 Ta je dobrá, takú by som potrebovala. Viděla si jiní nazivo,?

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 04. listopadu 2020 17:51

0zero7 a co ty? Už zariadzuješ?

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 04. listopadu 2020 18:11

paktofonika Neviděla, Ikea je zavřená a já ji objevila předevčírem na webu. Risknu to a objednám, líbí se mi moc a když se nebude hodit nad stůl, tak nad postel 100%. Hrozně mě baví to vysouvání a otáčení. A teď mi došlo, že stejný systém jsem svému dávnoexex navrhla nad barový stůl. Vyrobil ji dřevěnou s mosaznýma kladkama (námořnický interiér) a vypadá to super.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 04. listopadu 2020 18:21

andulka01 No ja som takú vyťahovaciu/nastavovaciu zháňala už minulý rok a nachádzala som len drahé dizajnovky. Až ti príde, dáš recenziu? Pekne prosím :)

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 04. listopadu 2020 20:57

andulka01 jak se jmenuje

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 04. listopadu 2020 20:59

Uz jsem nasla, maj ji, ty jo, hmmmm. Nemela bych teda nic moc vrtat do sten, ale je dobra, zvazim!

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 04. listopadu 2020 21:01

paktofonika no presouvam, zkousim, feeling it out, jak se rika. Zatim neni nic definitivni mozna tak krom polohy gauce, ono to potrva nez si to sedne, starej byt byl k me spokojenosti za 3 roky az. Ale svetlo je tady hezky. 

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 04. listopadu 2020 21:21

paktofonika zatim je to vybuch

zkousim zidle, premistuju veci atd. K nejakej obrazum nebo tak Se nedostanu jeste nejakou chvili, Jako povesit atd  

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 04. listopadu 2020 21:32

Aktualni stav, lampu svetlou zrusim asi, Proste je to work in progress zatim :)

Offline Tulipe
Avatar
2474 příspěvků moje polička 04. listopadu 2020 21:36

0zero7 moc hezké to máš, na mě jen trochu rušivě působí ten Sardina polštář, jako by tam byla odložená reklamní taška, ale chápu, že každý má k něčemu třeba extra vztah :) Ať se ti tam krásně bydlí!

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 04. listopadu 2020 21:42

Luna  vidis svuj ram?

Offline Magráta
Avatar
8116 příspěvků moje polička 04. listopadu 2020 21:44

0zero7 tvůj nový byt je super