jinx brrr Luna Tak Betty EDITH4B paktofonika Janulik03 andulka01
dik moc vsem! Vubec jsem ani nestihla sem nakouknout, az ted. Dneska jsem tam byla asi 6x uz presunout nejaky sbaleny veci, krasne tam sviti slunce dovnitr od rana az do zapadu, ted jak je nizko tak pres skoro celej obyvak![]()






