design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Garfie
Avatar
28438 příspěvků moje polička 19. února 2021 15:54

rasaNori  Ale zijes, tak to asi dopadlo dobre! ;-)

Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 19. února 2021 16:27

Garfie dobrý!  A stihnete to do odletu?

Offline Garfie
Avatar
28438 příspěvků moje polička 19. února 2021 16:30

eM Určitě ne, aspoň teda doufám, že tady neztvrdnem tak dlouho, haha.  Naše představa právě je, že by tady někdo mohl pracovat, i když tu nebudeme, dá se to teď vlastně kompletně oddělit od zbytku domu. 

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 19. února 2021 16:43

Garfie hustý Já jsem vařila pár měsíců na půdě v provizorce a bylo to taky drsný, ale člověk zvládne všechno.

Offline Garfie
Avatar
28438 příspěvků moje polička 19. února 2021 16:55

EDITH4B To je taky super cool!! :-)

Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 19. února 2021 16:56

Garfie budeš to řídit na dálku, jak přistání sondy na Marsu

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 19. února 2021 16:59

Garfie no nejvíc cool to bylo ve chvíli, kdy tam bylo asi sedm stupňů a zadek jsem si zahřívala přímotopem... Mimochodem, chystala jsem tam i štědrovečerní menu dva roky zpět. Uff

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 19. února 2021 17:11

Garfie EDITH4B Husty jste obe! Super!

rasaNori tohle a CEZ k tomu, na medaili

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 19. února 2021 17:13

0zero7 to víš...

Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 19. února 2021 17:21

EDITH4B dobrej squat

Offline Garfie
Avatar
28438 příspěvků moje polička 19. února 2021 17:54

eM Hele, včera jsem si ověřila, že to jde, takže ok! :-)

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 19. února 2021 18:01

eM jojo, bylo to punkový

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 19. února 2021 18:10

eM teď už je to lepší

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 19. února 2021 18:15

EDITH4B wau no super. Naša obývačka vyzerá už dva roky takto. Ideme konečne prerábať, ale teda neviem ci sa teším ci sa bojím 

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 19. února 2021 18:20

betsey neboj . My jsme pár měsíců bydleli jakože úplně na stavbě se zedníkama atd...  To byl mazec.Ale já fakt potřebuju aby všechno odsýpalo, frčelo. A můj muž, stejně jako ten od Garfie, spoustu práce udělá sám. A já taky. Až budeš mít hotovo, budeš spokojená. A na ty práce člověk vzpomíná pomalu s nostalgií .

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 19. února 2021 18:46

EDITH4B môj muž tiež vie urobiť takmer všetko sám, akurát je strašný perfekcionista. Omietku skúma pomaly lupou, či je dobre urobená a všetko vyberá nekonečne dlho. A plus do toho sa mu nie vždy chce, ale zvládneme to. Ešte vymyslieť tu podlahu a vrhneme sa do toho

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 19. února 2021 18:47

betsey no to znám My jsme takoví oba, řemeslníci nás milujou. Kdyby měl muž čas, dělá nejraději všechno sám.

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 19. února 2021 18:48

betsey tak moc držím pěsti, ať jde všechno podle představ!

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 19. února 2021 18:52

EDITH4B diky moc

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 19. února 2021 19:02

Garfie panecku, ste dobri, toto mi imponuje, ste moji ludia