design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Garfie
Avatar
28438 příspěvků moje polička 19. února 2021 19:03

betsey Dva roky? Jsi svatá žena!!! 

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 19. února 2021 19:04

rasaNori uaaaaaa tuto cast rekonstrukcie nezavidim

Offline Garfie
Avatar
28438 příspěvků moje polička 19. února 2021 19:11

Janulik03  Ano, často vidím při vašich rekonstrukcích a mužských nápadech styčné body!

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 19. února 2021 19:11

EDITH4B velmi pekna kuchyna 

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 19. února 2021 19:13

betsey musis sa tesit, bude to lepsie.

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 19. února 2021 19:16

EDITH4B aj my si takmer vsetko robime sami ani nevolame remeselnikov. Ti tu boli pri rekonstrukcii ked bol muz na cestach a vtedy som sa radsej naucila aj s omietkou pracovat. 

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 19. února 2021 19:17

Garfie  a tiez niekedy mas chut vziat tu lopatu a .....,,,,,

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 19. února 2021 19:19
Reakce na Janulik03:

EDITH4B aj my si takmer vsetko robime sami ani nevolame remeselnikov. Ti tu boli pri rekonstrukcii ked bol muz na cestach a vtedy som sa radsej naucila aj s omietkou pracovat. 

​Děkuju za chválu a úplně Ti rozumím

Offline Garfie
Avatar
28438 příspěvků moje polička 19. února 2021 20:07

Janulik03 Jasně!! Já myslím, že už tu pohřbívačku tady máme domluvenou, ne?

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 19. února 2021 20:20
Offline dzizisketa
Avatar
8917 příspěvků moje polička 21. února 2021 13:35

Nemáte tip na nějakou ekologickou příp. NT bytovou vůni? Pokud by šla nějak doplňovat, a aby to nebyla svíčka a aby se dala snadno sehnat v ČR (snad to není moc kritérií). Předem díky. 

Offline Emi
Avatar
1116 příspěvků moje polička 21. února 2021 21:25

dzizisketa Co nějaký aroma difuzér?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 22. února 2021 06:12

Teda když tu vidím ty vaše rozbombardovany byty a domy...my porad premejslime, jestli se pustit do kuchyně. Ale teda muž to chce taky dělat sam a ne ze by to neuměl, ale je to po zkušenostech s koupelnou tak na půl roku. 
otevrela jsem po roce plánovač ikea, kde mám tu vymyslenou kuchyň uloženou a mezitím přestali vyrábět dvirka, co jsem chtěla 

a chtělo by to asi omlatit na cihlu, protože kuchyně (nejen) je po předchozích majitelich vymalovana sedomodrym latexem, kterej nejde dolu a pod vymalbou porad prosvita, takže to vypadá hrozne usmudlane

uz se toho bojim i já, ale zas když jsem viděla Garfie , jak se toho nebojí...

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 22. února 2021 06:16

Jak jsem tu kdysi davala nasi novou koupelnu, tak tu cast se zachodem postavili na betonou skruz. Je to totiz pristavba, ocividne jim to bylo sumafuk

Online viktorka_od splavu
Avatar
49194 příspěvků moje polička 22. února 2021 06:19

Potrefenáhusa tjo, drzim palec teda.. meli jsme na starym byte latex na zachode a marne premyslim jak jsem ho tehdy dostala dolu, omitka zustala netknuta, no zab me.. mam to trochu v mlze;-) bylo tam tech lahudek teda vic (mnohovrstevnate natery, tapety, tapety pod fajnovou omitkou, x vrstev kobercu a lina pres parkety, v predsini to bylo k tem parketam dokonce prilepene..)

myslim, ze jsem to oskrabala spachtli, akorat v ostatnich mistnostech hodne pomohlo namocit.. nasucho je to boj

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 22. února 2021 06:32
Offline Garfie
Avatar
28438 příspěvků moje polička 22. února 2021 07:04

Potrefenáhusa Hele, já bych do toho asi šla, i tady víme, jak tě ta kuchyň trápí. Ale zase já jsem šílenec a s tím malým dítětem...Myslím, že přes léto to dáte, pokud vybudujete nějaké třeba venkovní provizorium. U nás ta kuchyň zrála asi 10 let, vtipný je, že když jsme kupovali dům, tak jsme říkali, jé tady je to hezký, necháme to, jak je, jen kuchyň vyhodíme-a nakonec byla to jediné co zůstalo netknuné. :-) Držím pěsti, můžeme si pak vzájemně plakat na rameni. A přidám víkendový pokrok....zeď nezeď, prach je všude!!

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 22. února 2021 07:17

Garfie ten prach je na tom to nejhorsi. My mame pruchod pres koupelnu zaligrovany podle naseho nazoru celkem neprodysne, nicmene i tak se prasi

Offline Garfie
Avatar
28438 příspěvků moje polička 22. února 2021 07:19

rasaNori Já to právě už jednou zažila při překopávání vstupní chodby, teď jsme tomu taky bránili, jak to jde, ale stejně je prach všude, fakt to nejhorší.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 22. února 2021 07:43

Garfie já bych musela s ditetem do Prahy ()