design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Garfie
Avatar
28438 příspěvků moje polička 22. února 2021 13:49

Janulik03 Já už se zaradovala, že ti ušetřil práci s lopatou

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 22. února 2021 14:21

JankaM  kuchyň vybírá, kdo vaří 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 22. února 2021 14:22
Offline JankaM
Avatar
3083 příspěvků moje polička 22. února 2021 14:25

Potrefenáhusa to samozřejmě, po svých zkušenostech bych si tedy ale JÁ ponechala i dohled nad provedením celé akce   

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 22. února 2021 14:29

Garfie no a kto by sa na to pozeral, haaa?

Online Pinot Noir
Avatar
29776 příspěvků moje polička 22. února 2021 14:31

Janulik03 no co, to je prostě léty, co to kecám, staletími ověřená konstrukce!

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 22. února 2021 14:35

Potrefenáhusa dik su tam krasne kusy. Az dotlcieme biele co som nakupila vo velkom v porcelanke kde robia vsetko v bielom pre karlovarsky porcelan a ide na kreslenie, tak potom  zacnem vyberat nieco krasne podobne. Inak  nejake misy toho typu mam po babke ale tiez len biele a taniere take tie velke servirovacie. Tie mi nevlezu do ziadnej skrinky tak su ulozene v krabici. Skoda ze som si vtedy nezmyslela pri planovani kuchyne na take tie zakladace na taniere. To mi chyba. Musim premysliet ci by sa nedal dodatocne dorobit.

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 22. února 2021 14:37

Pinot Noir jasnee a udrzi aj mna  teraz uz len to kreslo tam upevnit. Ked ho uvidim s povrazom v ruke potom sa zacnem obavat

Offline notna
Avatar
9383 příspěvků moje polička 22. února 2021 14:56

Potrefenáhusa Krásné talíře jsi koupila. A v takové kulaté míse jako je v odkazu babička zadělávala ručně kynuté  těsto a pak to v tom pod utěrkou kynulo

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 22. února 2021 15:20

notna Janulik03 já chtěla koupit rovnou i tu velkou mísu, babička ji měla prave taky, ale rekla jsem si, ze až do nový kuchyně

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 22. února 2021 15:27
Reakce na Pinot Noir:

Janulik03 no co, to je prostě léty, co to kecám, staletími ověřená konstrukce!

​Já chtěla napsat přesně to samé s těmi staletími, to tak prostě je!

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 22. února 2021 15:40

Potrefenáhusa Já bych teda moc neotálela aspoň teda co jsi psala, tak to nebude úpně hned, aby ji ještě měli

Offline Resch
Avatar
152 příspěvků moje polička 22. února 2021 16:06

Potrefenáhusa nádobí je krásnéúplně ho vidím na chalupu až jí jednou konečně  budem zařizovat 

Offline notna
Avatar
9383 příspěvků moje polička 22. února 2021 16:09

Potrefenáhusa andulka01 Nechci malovat čerta na zeď, ale já zrovna měla "šťastno ruku" u Thunu na dvě série, které dělali jen krátce. Asi bych s nákupem taky neváhala. Přitom některé vyrábí leta letoucí. Před dvaceti lety mi první servis do výbavy koupila máma. Když jsem chtěla dokoupit a rozšířit pro 12 osob asi před osmi lety, už se nedělal. Koupila jsem si jiný, naštěstí tentokrát celý bílý, neutrální. Ale i ten už nedělají, což jsem zjistila asi před dvěma lety, když jsem chtěla dokoupit rozbité kusy.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 22. února 2021 16:12

Říkal někdo rekonstrukce? Tohle je koupelna. Kamarádka mi radila, ať se na dobu bourání a zednických prací přestěhujeme do domečku po její babičce, ale my ne, my to zvládneme za pochodu na staveništi.

Offline Garfie
Avatar
28438 příspěvků moje polička 22. února 2021 16:17

Kan Vidím, že se to šíří rychleji než koronavirus!

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 22. února 2021 16:22

Garfie Naštěstí u nás už je to minulost. Těch pokojovek co mi chcíplo, všude prach, buď netekla voda, nebo bylo odpojené topení. Strašný.

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 22. února 2021 16:36

Kan my mame nastesti 2 kotle a tim padem i dva okruhy. Jinak by me slehlo asi uz. 

Offline clothilde
Avatar
2042 příspěvků moje polička 22. února 2021 17:52

Potrefenáhusa krasny talire mas

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 22. února 2021 18:08

andulka01 Potrefenáhusa 

Davam do nej teda uz len ovocie zda sa uz dost opotrebovana