design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 09. května 2021 20:39

Karja máme v kuchyni ventilacku,co se nedá otevřít úplně, takže i to je možnost.

Online viktorka_od splavu
Avatar
49185 příspěvků moje polička 09. května 2021 21:19

Vlm tady ten typ okna podél linky se mi vždycky hrozně líbil!

Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 09. května 2021 21:51

viktorka_od splavu jj díky,je to fajnje a i praktický kvůli světlu a vidím ven.ono by to okno vlastně ani otevírací být nemuselo,v ulicí máme jediní z pěti otvírací což jsem si všimla asi po dvou letech 

Offline Magráta
Avatar
8115 příspěvků moje polička 10. května 2021 14:17

Vlm tak to je moc pěkná kuchyň

já jsem taky vždycky chtěla mít okno jakoby z linky, ale ani teď v novém to mít nebudu.. nu co už .-)

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 10. května 2021 15:58

Karja Dcera má nad dřezem posuvné okno a považuju to za výborné řešení. Jen ten mechanismus je výrazně dražší, než klasické okno.

Online Karja
Avatar
44443 příspěvků moje polička 10. května 2021 17:07

rozarka Jo, ale já tam mám okno metrové, takže to nepůjde;-)

Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 10. května 2021 19:42

Magráta díky,no já k tomu oknu přišla jak slepý k houslím.Dostali jsme projekt k pozemku zdarma, protože Stavební firma co nám ho prodávala, měla stavět 8domu na peodej... postavil dva a zbytek parcel rozprodala za hodně dobrou cenu, nějak si vzali velké sousto...Ale je to fajn,tim parapetem se zvětšila pracovní plocha, já tam mám teda kytky, ale i tak.a dobře to vypadá.

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 13. května 2021 10:09

Prosim mam dotaz, je mozne do Ikea skrine pax nedat jedny dvere a nechat jeden ram otevreny a zbytek zavreny? tj. kdyz budu mit skrin 200 cm - tak na 150 cm dat dvere a 50 cm otevrene? neni tam nejak konstrukcni zalezitost?

Online Karja
Avatar
44443 příspěvků moje polička 13. května 2021 12:19

Candance Mám dvoumetrovou pax a koukám na to. Myslím, že to půjde, ale nevím, jak moc to bude hezké, ty jedny dveře budou tak jako odstavat  Nechceš rovnou nakoupit jakoby ty korpusy na to, aby tam byla 150skrin a jednou police? Já když jsem to sestavovala vloni, tak jsem o téhle možnosti přemýšlela. Ono to možná bude lip sedět;-)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 13. května 2021 12:45

Candance Karja pax má teď myslím díl 45cm na hloubku, tak bych to taky udělala, jak píše karja. Co tam budete dávat? Na knihy a pod je těch 45 až dost, 60 na hloubku je na takové věci zbytečně moc.

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 26. května 2021 18:06

Konecne visi 

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 26. května 2021 18:07

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 26. května 2021 18:11

0zero7 máš to doma moc pekne

Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 26. května 2021 18:11

0zero7 Moc pěkně tam visí, radost pohledět

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 26. května 2021 18:28

Mrakoplas eM Dekuju! Mam radost, ze konecne dokonano, ony se daji eventuelne vymenit, kdybych chtela jinej nebo me to prestalo bavit. Nejhorsi samo mereni okolo tech srepeticek na zdi co s nima nehnu... 

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 26. května 2021 19:41

0zero7 oooo pekne

Offline pecka
Avatar
6170 příspěvků moje polička 26. května 2021 19:41

0zero7 máš to super

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 26. května 2021 19:44

0zero7 Krásný byt.

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 27. května 2021 03:21

Janulik03 Kan pecka Dekuju!

Online Pinot Noir
Avatar
29761 příspěvků moje polička 27. května 2021 05:17

0zero7 moc hezké.