design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Garfie
Avatar
28428 příspěvků moje polička 27. května 2021 07:01

0zero7 Super to je, začíná se mi to líbit víc, než ten předchozí!

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 27. května 2021 07:45

Garfie mne tiez je taky sviezi

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 27. května 2021 08:09

Garfie Že jo? Mi taky a to jsem tomu bytu.moc neverila. 0zero7 Máš to krásné.

Offline continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 27. května 2021 10:20

brrr já teda 0zero7 závidím ten byt od samého začátku.

Offline DruI
Avatar
5556 příspěvků moje polička 27. května 2021 11:50

0zero7 Máš to doma moc pěkné a optimistické :o)

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 27. května 2021 14:24

0zero7 

Hezký. Ten tvůj byt seš celá ty

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 27. května 2021 17:21

Pinot Noir Janulik03 DruI diky! 

Garfie brrr Ha! Tak to me tesi! Me se hlavne zacalo dost libit, ze je vetsi a na balkone je slunce od rana do zapadu, takze drink, knizka a opalovacka to jisti

continuity taky to ma svoje mouchy! Ale asi stejne jak jinde je imho lepsi starsi zastavba, nez novy domy, tady je problem, ze vsechno novy 2+1 nebo 2+kk je cca 45m2, to je des proste. Pisu to doufam spravne ty 2+, proste jedna loznice k obyvaku a kuchyni.

barbucha Diky, pravda hehe.

Vsem moc dekuju, to me potesilo, fakt! Predevcirem zmirnili opatreni na 5 lidi (co si clovek muze pozvat) tak to vidim na nejaky dinner party konecne. 

Jo a perlicka, dala jsem fotku na insta a olajkoval mi to David Hockney (nebo teda predpokladam, osoba, co mu managuje IG). Vlevo dole je plakat z jeho vystavy v Tate. 

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 27. května 2021 17:32

Uz dumam zas co dal, nastesti se mi stehuje kamarad tak se mozna vyradim u nej trochu. Vsiml si nekdo, ze ted jsou vsechny interiery hodne bezova/telova? Aspon teda ty typicky insta... Ratan, trochu hippie, je to hezky, ale obcas nuda jak je to porad to samo, tak to jsem prave nechtela.

Libi se mi fotky od Dina Litovsky, delala super serie New York ulic opustenych v noci pri Covid atd, tak mozna casem nejakou poridim.

https://www.instagram.com/dina_litovsky/?hl=en

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 27. května 2021 17:44

0zero7 ta je super, ma oblibena fotografka. A byt se k tobe opravdu hodi, jak nekdo trefne poznamenal. 

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 27. května 2021 18:04

jinx je vyborna! Naposled mi tesne utekla fotka co jsem chtela, tak jsem to odlozila. A diky!

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 27. května 2021 18:15
Reakce na 0zero7:

Uz dumam zas co dal, nastesti se mi stehuje kamarad tak se mozna vyradim u nej trochu. Vsiml si nekdo, ze ted jsou vsechny interiery hodne bezova/telova? Aspon teda ty typicky insta... Ratan, trochu hippie, je to hezky, ale obcas nuda jak je to porad to samo, tak to jsem prave nechtela.

Libi se mi fotky od Dina Litovsky, delala super serie New York ulic opustenych v noci pri Covid atd, tak mozna casem nejakou poridim.

https://www.instagram.com/dina_litovsky/?hl=en

​šiš a už mám zase ve sledovanejch o profil navíc a to jsem sem jen strčila nos :)

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 27. května 2021 18:18

Ounz sorry not sorry! ona je fakt dobra, vidis tam ty Amish na jezditkach? haha

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 27. května 2021 18:28

0zero7 jojo, to je fakt dobrý :)

Offline notna
Avatar
9377 příspěvků moje polička 27. května 2021 20:09

0zero7 Krásný byt!

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 27. května 2021 20:18

notna dekuju! 

Offline Manuka
Avatar
654 příspěvků moje polička 27. května 2021 21:16
Reakce na barbucha:

0zero7 

Hezký. Ten tvůj byt seš celá ty

​Taky mě napadlo že ten byt vypadá úplně jak ty! Přátelský, slunečný, optimistický...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49183 příspěvků moje polička 27. května 2021 21:19

0zero7 ze začátku se mi trochu stýskalo po tom tvým starým bytě, ale teď už je jasný, že novej je prostě nejlepší:-) a ty obrazy jsou geniální (i když mně se to líbilo už bez nich s těma páskama:-P

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 27. května 2021 21:59

Manuka Jezis, to je mile, dekuji!

viktorka_od splavu Vidis, na to jse zapomela uplne haha! Az me nektery prestane bavit, muzu vymenit, videla jsem super zlutej Once upon a time in Hollywood! A diky moc.

Fakt mam ze vsech komentaru radost, docela me stehovani mrzelo v prvopocatku, ale nakonec jsem moc rada, zustala jsem ve stejne ctvrti atd. Tak diky vsem za podporu!

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 28. května 2021 06:16

0zero7 to je strašně příjemný interiér. A opravdu, jak píšou výše, se k tobě úplně neuvěřitelně hodí. Vážně super!

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 28. května 2021 07:13

0zero7 máš to krásne, super si tú obývačku zariadila. A na insta pravidelne závidím aj tvoj balkón

Inak aj my sme už konečne obývačku dorobili, akurát čakáme ešte na komodu, ale tá bude až v septembri a musíme kúpiť viac kvetov