design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline 999
Avatar
19690 příspěvků moje polička 15. srpna 2021 08:54

Potrefenáhusa Mně se ta klasika taky líbí. Tak zase to není kancelářská židle, aby tam na ní člověk dřepěl hodiny.

Offline notna
Avatar
9366 příspěvků moje polička 15. srpna 2021 09:31

Potrefenáhusa Toho bych se nebála, to zvládneš vyvážit. Podlaha, kredenc, rozhodně to Ikeou nekřičí.

My máme v jídelně starou prkenou podlahu ze smrku, takže je už parádně křivá. Ty ingolfy jsou těžké, mají dobrou stabilitu i na té křivé podlaze. Když se nas sejde víc a přidáváme i jiné židle, jsou víc vratké kvůli tenčím nohám a nižší hmotnosti. Zrovna třeba tu thonetku 14 máme jednu a je právě mnohem lehčí a víc se vikle. Ale hezčí je, to je fakt.

A taky jak je těžká, děti ji neprevrhnou snadno ;-)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38674 příspěvků moje polička 15. srpna 2021 09:45

notna tak to se fakt hodí! My máme podlahu krivou tak, ze jsme museli zavrhnout nevestavnou lednici, protože maj stelovaci jen přední nozicky a zrovna v místě lednice je peknej kopeček 

Offline Karja
Avatar
44437 příspěvků moje polička 15. srpna 2021 09:50

Potrefenáhusa To bude pěkne, ale pokud šetris kvůli spousti, tak je to dočasne, kolem těch dvou let už umí děti jíst docela příčetne nebo to aspoň nekončí na židlích;-). Tak aby ses kvůli roku nějak zbytečně neochudila o vysnene věci;-). Ubrus bych s dětma nedávala vůbec žádný, ono je to docela nebezpečny;-). 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38674 příspěvků moje polička 15. srpna 2021 09:56

Karja mne je toho stolu zatím lito, je to olejovany dřevo, jen musím koupit svorky na ubrus, v coopu je kupodivu nemeli 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38674 příspěvků moje polička 15. srpna 2021 09:58

Už zabydleno

Offline Miru
Avatar
16635 příspěvků moje polička 15. srpna 2021 09:59

Potrefenáhusa 

...působí to moc příjemně, tak domácky, pohodově a současně vzdušně

Offline Garfie
Avatar
28426 příspěvků moje polička 15. srpna 2021 10:12

Potrefenáhusa Je to krasny a kredenc bych urcite nechala!!! Mam to tak v letnim byte a uplne v pohode, vubec to nezavazi-spodek otevru jen kdyz jsou zidle zasunute. 

notna Mas to moc hezky, tvoje kuchyn by me zajimala cela, nechces nam ji vyfotit?

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 15. srpna 2021 10:22

Potrefenáhusa moc hezké to máš!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38674 příspěvků moje polička 15. srpna 2021 10:26

Díky, uprimne - nejlepší na celý rekonstrukci byly 3 měsíce v Praze

(kamaradi už se smáli, co budem rekonstruovat priste...bohužel už toho moc nezbejva, už jen chodba se schodama a střecha...)

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 15. srpna 2021 10:31

Potrefenáhusa Perfektní kuchyň a ten stůl přiražený pod okno se mi líbí víc.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. srpna 2021 10:31

Karja tvoje děti se kolem dvou let už umí najíst příčetně?! Mladšímu skoro dva jsou a o kultuře stolování se nedá mluvit. Starší už jí celkem pěkně, ale sýr, kus kus nebo míchaná vajíčka jsou pořád všude;)

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 15. srpna 2021 10:34

Evaeva Mi se pokazil starší, který jedl od relativně brzkého věku docela příčetně. Zato teď v deseti letech

Offline Mulen
Avatar
4983 příspěvků moje polička 15. srpna 2021 10:40

Potrefenáhusa to je tak krásná  kuchyň . A vůbec starý dům (i se všemi záludnostmi) je můj sen.

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 15. srpna 2021 10:42
Reakce na brrr:

Evaeva Mi se pokazil starší, který jedl od relativně brzkého věku docela příčetně. Zato teď v deseti letech

Uz se i stydim s nimi nekde jist. Ve 3 jedly zpusobne i spravne priborem. Ted premyslim, zda se to nekdy nauci znovu

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38674 příspěvků moje polička 15. srpna 2021 10:43

Mulen já bych taky moc rada bydlela ve starym domě, ono tohle úplně tak starej dům není, je to takovej venkovskej funkcionalismus z konce 20.let, žádná velká nadhera 

máme teda ve městě ale par krásných domu a je tu taková krásná ulička vedle radnice, ale bohužel 

Offline Karja
Avatar
44437 příspěvků moje polička 15. srpna 2021 10:50

Evaeva Já mám asi jiné hranice;-)

Offline MaeGandal
Avatar
1632 příspěvků moje polička 15. srpna 2021 10:53

brrr zrovna jsem chtěla psát, že se to zase zvrtne zpátky.  A u těch velkých nějak nevím, co dělat. Vysvětlování, připomínání, rozčilování, nic nepomáhá. 

Potrefenáhusa ta kuchyň je čím dál lepší. Ta kredenc, stůl pod oknem, moc příjemná atmosféra 

Offline Rhaenys
Avatar
350 příspěvků moje polička 15. srpna 2021 11:14

notna Děkuji moc, to je nádherný

Offline Mulen
Avatar
4983 příspěvků moje polička 15. srpna 2021 11:47

Potrefenáhusa vzdyt to uz je skoro stoletý dům,  náš má jen asi 40.

Když jsme někde na výletě, tak koukám po domech a závidím. Akorát strašně moc jich má nová okna a to to hrozně kazí.