design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 14. srpna 2021 20:09

Potrefenáhusa nova kuchyn je krasna

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 14. srpna 2021 20:57

Dadoo 

Jasně, už to chápu, je tam teď okno širší než dveře.

Offline letfenixa
Avatar
10839 příspěvků moje polička 14. srpna 2021 21:44

Máte krásne bývania!

Offline notna
Avatar
9366 příspěvků moje polička 14. srpna 2021 21:54

Potrefenáhusa Děkuji. Mně se moc líbí zase u tebe. A hlavně moc ráda čtu, jak se potykate s rekonstrukcí. Dobře to znám ty kompromisy ve starým domě. Viz zrovna ten dřez. Nešel dát doprostřed pod okno.

rozarka Díky. Je to obyčejná IKEA, ale já jsem s ním moc spokojená.

crazydaisy Děkuji.

Offline Makara
Avatar
3607 příspěvků moje polička 14. srpna 2021 22:07

Dadoo mame dvere otevirane na terasu. Kdyz se Tam bude chtit nekdo dostat, tak proste rozbije okno a s vysazovanim se nebude namahat. Navic pises, ze terasa bude zasklena ...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38674 příspěvků moje polička 14. srpna 2021 22:17

notna a s drezem jste spokojeni? Nás trochu odradilo i to, ze tenhle konkrétní dřez už ikea nedělá, jestli se nepletu tak maj jen ty, kde je baterie rovnou v desce, a to nechcem 

jinak my dali stůl pod okno a docela to sedlo i s kredenci

jeste ty židle

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. srpna 2021 22:19

Potrefenáhusa to je dobrý

Offline notna
Avatar
9366 příspěvků moje polička 14. srpna 2021 22:29

Potrefenáhusa S dřezem jsem spokojená. Doufám, že to teď nezakriknu. Máme ho 8 let, glazura je už kolem odtoku trochu poškrábaná, když j v dřezu něco barevného jako čaj, káva apod, tak je to vidět, protože to chytá barvu. Ale po vyčištění nic vidět není. Nutno podotknout, že muž a dcera mu dávají zabrat. Klidně si opláchnout zeleninu od hlíny, pořádně ta nesplachnou a pak na to něco postaví. Třeba těžkou litinovou pánev. Divím se, že ten dřez nevypadá hůř.

Tady je to vidět a pak po umytí

Offline notna
Avatar
9366 příspěvků moje polička 14. srpna 2021 22:29

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38674 příspěvků moje polička 14. srpna 2021 22:31

notna takže v pohode! On tenhle dřez měl i skvělý hodnocení, ten novej už nemá 

Je krasnej

Offline notna
Avatar
9366 příspěvků moje polička 14. srpna 2021 22:31

Potrefenáhusa Stůl pod oknem vypadá taky dobře . Tak už jen co vám bude vyhovovat líp.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38674 příspěvků moje polička 14. srpna 2021 22:35

notna jo, takhle je to dobry

a až/jestli se odhodlame k tem dveřím ven, tak to zase nějak změníme 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 14. srpna 2021 22:42

notna Potrefenáhusa ja mam tenhle drez taky a jak jsem k ikea obecne spis skepticka, tak toto je paradni vyrobek a jsem s nim moc spokojena. 

Potrefenáhusa jake zidle by sis predstavovala? 

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 14. srpna 2021 22:57

Potrefenáhusa jo, to je ono! Mnohem lepší!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38674 příspěvků moje polička 15. srpna 2021 07:49

jinx bojim se to přiznat, ale bílý ingolf z ikey. Už to skoro klaplo někdy před rokem, ale muž si tam nakonec vyhlidnul nějaký ohavny s vysokým operadlem, ze prej se mu na nich dobře sedi, tak jsem to zase nechala usnout...

no a libily by se mi ty thonetky, ale když jsem včera uklizela po veceri tu spoušť, myslím, ze ingolfy a vikslajvantovej ubrus budou na několik příštích let tak akorat

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 15. srpna 2021 07:56

Potrefenáhusa ty se tam budou hezky hodit

Offline 999
Avatar
19690 příspěvků moje polička 15. srpna 2021 08:19

Potrefenáhusa Jaký thonetky by se ti tam líbily? Klasická 14?

Offline notna
Avatar
9366 příspěvků moje polička 15. srpna 2021 08:26

Potrefenáhusa Co je na nich špatně, že píšeš bojím přiznat? Máme je taky už 8 let. Vzhledově se mi pořád líbí a nebyl s nimi jediný problém. Jsou to pevné, dřevěné židle. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38674 příspěvků moje polička 15. srpna 2021 08:46

999 mne se ty starý modely libej všechny, ale beru argument, ze vysokým a těžším lidem můžou bejt nepohodlny 

notna spatne na nich není nic, jen v našem případě už všechno ikea

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 15. srpna 2021 08:49

Potrefenáhusa ty inglof se vam tam budou hodit, stejne tak by se hodily ty klasicke thonetky, ty jsou moc pekne. Pokud se mu na necem ohavnem sedi pohodlne, argumentovala bych tim, ze mne ne :) rysuje se to pekne, tak hlavne to nepokazit nejakou silenosti.