Potrefenáhusa ta kuchyn je krasna a utulna, mne by asi ta kredenc nevadila, kdyz se do ni nechodi casto. Vsak to zkuste a uvidite, jak moc to bude problem. Jake planujete zidle?
Mne teda malinko rusi ta kombinace strakate podlahy a pestrych obkladacek, i kdyz se mi oboji moc libi. Ale asi je to spis dojem z fotky, kde je celkovy pohled. Kdyz se stoji v prostoru, urcite to pusobi jinak.




