design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 13. srpna 2021 18:02

Potrefenáhusa ta kuchyn je krasna a utulna, mne by asi ta kredenc nevadila, kdyz se do ni nechodi casto.  Vsak to zkuste a uvidite, jak moc to bude problem. Jake planujete zidle? 

Mne teda malinko rusi ta kombinace strakate podlahy a pestrych obkladacek, i kdyz se mi oboji moc libi. Ale asi je to spis dojem z fotky, kde je celkovy pohled. Kdyz se stoji v prostoru, urcite to pusobi jinak.

Offline 0zero7
Avatar
11724 příspěvků moje polička 13. srpna 2021 18:36

PotrefenáhusaKuchyn je moc hezka a ty obklady jsou super! 

Offline Janulik03
Avatar
20147 příspěvků moje polička 13. srpna 2021 19:20

Potrefenáhusa velmi sa mi paci kredenc a ufcite saodhodlajte na dvere von. Doteraz to povazujem za najlepsie rozhodnutie a tiez sme burali az jed bola kuchyna hotova. 

Mne zas chybaju skrinky az po strop. Dufam ze cez zimu ich stihne muz urobit

Offline Janulik03
Avatar
20147 příspěvků moje polička 13. srpna 2021 20:15

Jos nadherna terasa. Fakt super

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 13. srpna 2021 20:30

Tak dík, no.. Ta terasa Jos mě dostala.

Takže jsem poslala žádost o kalkulaci na balkonové dveře a tu terasu si taky udělám!

Půlka dveří ale bude muset být napevno, aby se vpravo vešel gauč. A nebo.. Je blbe, aby se dveře, dvoukřídlé, otevíraly ven, na terasu? 

Se picnu tady už..

Online Karja
Avatar
44437 příspěvků moje polička 13. srpna 2021 20:49

Dadoo Já myslím, že nevadí půlka dveří napevno. Jako je to třeba nepraktické pro nějaké stěhování nábytku, prostě nic neprojde, dál třeba když bude nějaká oslava víc lidí, ale pro tvé běžné užívání, proč ne. To otvírání ven, to je teda zajímavý, to fakt netuším, jestli tam i technicky nebude nějakej zádrhel. Jinak by mi to asi nevadilo no;-)

Offline Janulik03
Avatar
20147 příspěvků moje polička 13. srpna 2021 20:59

Karja a supacky dvere nechces? Tam je jedna cast napevno. A nikde nezavadza kridlo otvorenych dveri

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 13. srpna 2021 21:06

Karja tamtudy se nic stěhovat nebude. Vstupní dveře jsou přímo proti. Že dveří je to foceno. Tam je přední terasa, která bude celá krytá a jednou snad i zasklená. 

Tohle bude skutečně jen na tu terasu, a do zahrady. Ta je vlevo, takže by se v podstatě musela obíhat chata, avy se šlo na pozemek. Jen se pro tu terasu bude muset odkopat zemina, protože pod okny je cca metr prostor a dal se zdviha stráň. Ale to půjde. V podstatě terasa až k tomu svahu - kolik se odkope. 

Online Karja
Avatar
44437 příspěvků moje polička 13. srpna 2021 21:44

Janulik03 To bylo asi na dadoo.Dadoo  Ta asi šoupat nemůže. Kam by to soupala, aby se to otevřelo celé?

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 13. srpna 2021 21:50

Karja Janulik03 šířka okna je 110 cm. Na gauč je potreba od zdi metr. Takže dveře by mohly být max asi 70 cm šířka., aby bylo dost místa do rohu pro gauč.

Na 110 cm se asi soupacky udělají těžko..

Takže mi z toho vyšlo, že dvoukřídlé dveře, ale jedno křídlo užší a napevno.

Nebo pak jedině to otvírání ven. A to nevím, jestli není blbost.

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 13. srpna 2021 21:55

Dadoo neviem teda ako tam bude ostatný nábytok, ale nešlo by dať dvere namiesto toho okna? 

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 13. srpna 2021 21:57

Mrakoplas jestli myslíš místo toho levého okna, tak nešlo. Tam je teď už kuchyňská linka.

Nábytek tam nebude v podstatě skoro žádný. 

Offline Janulik03
Avatar
20147 příspěvků moje polička 13. srpna 2021 21:57

Karja no jo veru bolo to na Dadoo . Dvere von by ti asi urobili ale mam dojem ze ohladom bezpecnosti sa to nerobi. 110 je asi malo na supacky no som zvedava ako to vyriesis a verim ze budes spokojna.

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 13. srpna 2021 22:08

Janulik03 no, to já taky. poslala jsem poptávku, tak uvidím, co vymysli.

Offline letolet
Avatar
742 příspěvků moje polička 13. srpna 2021 22:20

Dadoo jak píše Janulik03 , nedělá se to běžné kvůli bezpečnosti. Dveře, tady tedy spíš okno, mají panty a falc z vnější strany a jsou tím snadno prekonatelné, jednoduše se vysadí.

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 13. srpna 2021 23:44

letolet jasně, rozumím. Díky

Online Karja
Avatar
44437 příspěvků moje polička 14. srpna 2021 00:02

Dadoo A máš to vyřešené, člověk často premejsli dlouho nad nějakou jednoduchosti, co je přitom jasná, jen to neví. Přesně tak to mám úplně se vším...

Offline letolet
Avatar
742 příspěvků moje polička 14. srpna 2021 06:51

Dadoo ale jinak udělat jde samozřejmě cokoliv :-)

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 14. srpna 2021 07:49
Online Sweet Potato
Avatar
40122 příspěvků moje polička 14. srpna 2021 08:36