Garfie fotky, když to bylo nové, už asi nenajdu. Vyfotila jsem kousek bez vraků, ale teda tady mají všichni všechno tak krásné a nové, že se trochu stydím. Vezmi v úvahu, že už to má svoje roky a že jsme brali vždycky to nejlevnější, co se dalo, protože na víc jsme neměli.
Takže to asi moc k inspiraci není.



