continuity Zlobí to, ty vymoženosti. Do toho bytu, kam jedu zalít kytky, jedu i z důvodu kontroly. Po posledním výletu se vratili a všechno jim svítilo. V obci opravovali el. vedení a nadělalo jim to doma paseku.
A kamarádovi se nedávno zastavilo auto a zavolalo si odtah pro poruchu. Nesvítilo jedno světlo :-D Ale moc nenadával, protože už měl jednou i velkou nehodu a to teda fungovalo super. Hned po vystřelení airbagu s ním začala operátorka komunikovat, přivolali všechnu pomoc a tak. To bylo super. Pro mě jsou tyhle věci úplně z jiného světa.