design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Karja
Avatar
44427 příspěvků moje polička 02. února 2022 09:54

Janulik03 No vidíš v ceně se vůbec neorientuje kolik tak může stát metr.

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 02. února 2022 09:58

andulka01 ale bacha, je to Žgrloš :)

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 02. února 2022 10:11

Mrakoplas díky! Tím líp, přesně to sedí na jednoho kolegu Mam ho ráda, ale je to prostě žgrloš, no

Online Potrefenáhusa
Avatar
38665 příspěvků moje polička 02. února 2022 10:36

Emerald v UK jsem nikdy nebyla, ale v Irsku měli záchod s takovým packovym splachovanim, no byl to vzdycky docela adrenalin to nastartovat 

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 02. února 2022 11:07
Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 02. února 2022 11:09

Karja no tym ze to musi byt hlavne v sprche vodeodolne tak myslim ze okolo 100€ za meter stvorcovy. Robil im to odbornik, myslim ze aby to nepresakovalo, tak tam by som asi samodomo moc nechcela a to si robime vsetko sami.

Offline Karja
Avatar
44427 příspěvků moje polička 02. února 2022 12:41

Janulik03 Tak to je vážně hodně, když je to na celou koupelnu. Že u nějakého dekorovaného obkladu by člověk primhouril ocko, když je to třeba jen na jednu stěnu. No asi by to byla docela drbacka dělat si to samy, my teda máme kamaráda co dělá koupelny, to on poradi a zadozoruje, ale stejně si myslím, že je při samodomo je velká šance když to neudělat technicky blbě tak to třeba vyjde trochu hnusné. 

Offline Emerald
Avatar
2676 příspěvků moje polička 02. února 2022 14:03

Potrefenáhusa To jsme na jednom záchodě v pronajatém domě měli taky. Totální atrakce. A v noci jsme na tomhle záchodě radši nesplachovali, protože by to vzbudilo celej barák.:-)

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 02. února 2022 18:27

Karja no ono v kupelke ked to nedas aj do sprchoveho kuta a na zem vyjde lacnejsie ale oni uz to dali vsade a teda riadne sa prehli. Ale je to krasne,  ak si zmyslim vyfotim ti to.

Offline Karja
Avatar
44427 příspěvků moje polička 02. února 2022 18:49

Janulik03 Tak mi to vyfoť pro zajimavost, já to naživo takhle neviděla a musím říct, že jiné barvy než šedé jsem snad neviděla ani na netu. Koupelnicku máme malou, to nám při tom projektování vůbec nedošlo, ale ve studiu nám říkali, že v poslední době mají zkušenost, že ty koupelny se čím dál tím víc zmenšují. To je jasný každej šetří metry:-D

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 02. února 2022 18:58

Karja ale oni to maju svetlo sede, to ja som chcela biele ale videla som vzorkovnik a maju na vyber dost farieb, len vacsinou si kazdy dactu sedu

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 02. února 2022 19:24

Karja tak takto 

Offline Karja
Avatar
44427 příspěvků moje polička 02. února 2022 19:28

Janulik03 Jo to je hezké, škoda že to nemají bílé, to bych chtěla vidět. Já jsem v těch koupelnovejch skupinách na FB, tak tam to nemá v podstatě nikdo. Ale tam jsou spíše lowcostovejsi koupelny celkově. Dva tisíce za metr2 tam nikdo v podstatě nemá, to už se asi ty lidi nechodí radit na fóra;-)

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 02. února 2022 19:36

Karja no biele som videla a je to krasne, mne to prislo aj take "teplejsie" ako sive. No ked uz to robia od zaciatku tak asi pri tych vsetkych vydavkoch im to neprislo az tak vela, mne teda ano, ale vydrzi im to dufam hodne dlho. Tak ti zelam stastnu ruku pri vybere, nech sa vam to podari.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 02. února 2022 20:22

Janulik03 to je moc pěkná koupelna

Offline Tak Betty
Avatar
6080 příspěvků moje polička 02. února 2022 21:53

Janulik03 koupelna je krásná.

Offline pecka
Avatar
6168 příspěvků moje polička 03. února 2022 22:00

Janulik03 je to krásne.

Sesternica má buď bielu alebo takú off-white/béžovú v kúpeľni a vyzerá to super.Má tak urobenú aj stenu v spálni a pár rokov aj v salóne. Vyzerá to stále ako nové. 

Tiež zvažujem stierku do kúpeľne.Je obložená len do určitej výške a aktuálne omaľovaná sivou umyvateľnou farbou.Len tá cena :(

Offline KonečněTady
Avatar
139 příspěvků moje polička 04. února 2022 08:01

martek01 dočítám zpětně, diskuze už se posunula, ale my jsme moc spokojeni s dveřmi od hormana. Kupovali jsme je v sadě s vraty do garáže a obojí funguje jak má a bylo to za super cenu. Libi se mi porad. https://www.hormann.cz/novostavby-a-rekonstrukce/dvere/vchodove-dvere/

Offline martek01
Avatar
1439 příspěvků moje polička 04. února 2022 09:23

KonečněTady my budem mít všechno od Dafe plastu a nakonec jsme vybrali jednoduchý dveře, rozdělený na třetiny a prostřední třetina bude z matného skla. Rozděleno vertikálně

Offline Karja
Avatar
44427 příspěvků moje polička 04. února 2022 09:30

martek01 Já jsem si teď prohlídla ty naše a jsou úplně blbý:-D. Jsou takový jakože takový asymetrický a to mi hrozně vadí (a to máme v tom domě hrozně často a mě to nelicovani tak nějak vadí, asi mám taky nějakej autistickej rys) a je tam obyčejné sklo a je tím hrozně vidět, nesmím se tam moc nastřásat:-D. Ale je to jen taková ta obouvaci a svlikaci předsíň malá, nic se tam dít nebude. No hele nepřišla bych na to bez tvého příspěvku. Už snad nic jinýho nikdo tady dělat nebude:-D Myslim si totiž, že sambo bral v té urcite kvalitě ty nejlevnější, ještě to navíc vybíral se svym kamarádem, co je hrozně praktickej a chtěli mi dodatečně zazdít ty francouzský okna! Tak těma dverma jsem z toho vyšla ještě lehce.