slniecko máme bezrámové zasklení lodžie a nelituju. Balkon je situovaný na jih a když v zimě svítí slunce, nemusím vůbec zapnout radiator v místnosti. V létě mám tabule shrnuté, to by se mi tam i kytky uvařily. A i ti holubi si odvykli hřadovat na zábradlí, přestože nejsou skla zatažená. Dřív tam byli furt.My jsme jim vůbec nevadili.
A v zimě je to znát, taky to dost odizoluje. Jsme na kopci, pořád tu fouká a takhle je to lepší. Kromě toho mám kde mít přes zimu většinu květin.
