VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 12:31

Ja se pri poslednim nakupu napraskala sama. Zazvonil zvonek a tam "dobry den, tady dpd, vezu zasilku z eobuvi." Ja na to, ze to asi ne, ze to mam uz v zasilkovne. Byl to muj muz, zapomnel si klice a pri zvoneni ho napadl vtipek.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 12:37

Lamicka Lol, má te přečtenou 

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 12:50

viktorka_od splavu to mi pripomenulo ako este davno zamladi mal svagor rovnakú zimnu bundu ako jeho mama. Bola to sice taka zelena unisex parka ale aj tak sme si robili vtipky, ze chodi v maminej bunde mali.totiz.aj.rovnaku.velkost.tak.si.ich.plietli:)

Zas mi po smajliku nejdu medzery

Offline Karja
Avatar
44428 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 13:57

Lamicka Hahaha, tak to je fakt vtipny!

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 14:02

Mrakoplas Ani mne nejdu tie medzery, takisto keď niekoho označí v texte tak potom mi to chce označovať celý text. Niekedy mám na to pekné nervy 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 15:00

Lamickato je dobry

Offline MP Marge
Avatar
6819 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 15:45
Reakce na Zarinya:

Muj muz taky bezpecne pozna, ze mam neco noveho.....od bot az po hlavu.Nastesti s tim nema problem, ale neukryla bych nic. 

​Ja se priznam, ze me nikdy v zivote nenapadlo, ze bych pred jakymkoliv sambem, od byvalych po toho soucasneho, mela ukryvat to, ze jsem si neco koupila

Naopak, chlubim se nakupem a chci vedet, jak mi to slusi

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 15:51

MP Margetak nekdy mam vycitky kdyz ma momentalne prace az nad hlavu a ja si nakupuju....coz je dost casto. (Nakupy)

Tezko bych to ukryla naveky,ale treba za par dnu by se to hodilo vic.....

Hlavne to ukryla neber moc vazne ,mela sem dat uvozovky

Offline MP Marge
Avatar
6819 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 15:54

Zarinya Ja jsem sice regovala na Tebe, ale to jen tak, abych na nekoho reagovala

Tenhle fenomenon, ze se pred manzelem/pritelem schovavaji nakupy, znam uz z Modniho pekla a vzdycky me mystifikoval. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 15:56

MP Marge ja myslim,ze to dela hodne zen. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 15:59

MP Marge predpokladam, ze te tento fenomen fascinoval:-) (promin;-)

rekla bych, ze dost zen si je dobre vedomych ze ty nakupy jsou zbytecne (vcetne me) a tak se za ne kapku stydi(m). nemyslim si ze ty tyrane kterym chlap odpocitava drobne i na toaletak by utracely za padesate boty a tricate saty..

Offline MaeGandal
Avatar
1632 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 16:00

MP Marge Zarinya kolegyne si vždy nove boty odnesla do práce, pár dní v nich chodila tam, a teprve pak, až je dala do botníku. Když se manžel ptal, tak už přeci nebyly nové, vidíš přeci ty podrážky. Ona to dávala k dobru. Mně to přišlo divné i vzhledem k tomu, ze mají oddělené účty 

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 16:02

Tak dneska jsou vyborny články o tom finskym zoufalci... 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 16:04

MaeGandalto by me vubec nebavilo a jak pises je to divny.

Offline MP Marge
Avatar
6819 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 16:04

Zarinya No prave, a ja fakt nechapu proc

Asi jsem v tomhle mela kliku, ale v zivote jsem nezila s nikym, kdo by negativne komentoval, co si koupim na sebe. Naopak, vsichni meli radost, ze mam radost A priznam se, ze kdyby nekdo s mym nakupovanim mel problem, tak bychom asi spolu dlouho nevydrzeli... Jsem dospela, vydelavam, jsem dostatecne zodpovedna na to, abych si rozhodla, kolik muzu ze sveho rozpoctu utratit za hadry/sminky - tak proc!? 

Ted vubec nenarazim na Tebe a Tveho manzela, ja vim, ze vy s timhle problemy nemate, to jen tak premyslim nahlas, aby rec nestala

Offline MP Marge
Avatar
6819 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 16:07

MP Marge predpokladam, ze te tento fenomen fascinoval:-) (promin;-)

rekla bych, ze dost zen si je dobre vedomych ze ty nakupy jsou zbytecne (vcetne me) a tak se za ne kapku stydi(m). nemyslim si ze ty tyrane kterym chlap odpocitava drobne i na toaletak by utracely za padesate boty a tricate saty..

​Jo, fascinoval, to je ono Diky!!!

No tak v tomhle bude asi to jadro pudla - JA svoje nakupy za zbytecne nepovazuju a nestydim se za ne, tak pak logicky nemam pocit, ze bych je mela skryvat pred nekym jinym.

Vida, jak jsme to vyresily

Offline MP Marge
Avatar
6819 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 16:08
Reakce na MaeGandal:

MP Marge Zarinya kolegyne si vždy nove boty odnesla do práce, pár dní v nich chodila tam, a teprve pak, až je dala do botníku. Když se manžel ptal, tak už přeci nebyly nové, vidíš přeci ty podrážky. Ona to dávala k dobru. Mně to přišlo divné i vzhledem k tomu, ze mají oddělené účty 

​No, to je pro me nejen divne, ale uplne nepochopitelne. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 16:32

MP Marge A tak předpokládám, ze vydelavas 3x víc než tvůj sambo, být platis taky svůj, tak ještě aby ti do toho kecal...

jinak u nás je to hlavně strach z preplnenyho baráku/botniku/vesaku/kredence/knihovny... dosaď libovolný místo než starost o moje finance 

Offline MP Marge
Avatar
6819 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 16:34

Potrefenáhusa Tak ja ale mluvim i o sambech byvalych, kteri vydelavali podstatne vic a byt jsme platili napul. 

Offline Karja
Avatar
44428 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 17:03

MP Marge No oni to spis resej ty,co maji uz rodinne finance nebo jak to rict. Ja to neschovavam, ale asi brzo zacnu!