VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 04. února 2020 08:04
Reakce na Sweet Potato:

​Tohle už je moc vymazlený. Lehce voválenej znělo zadání!

​Jako jo, to jsem jen narychlo sháněla někoho trochu typově podobnýho Gorhamovi. Dost mi hlavně vaděj ty přepečlivě dle pravítka zastřižený fousy, nevypadá to dobře...Ale co, dyk si vem domů takovej prefabrikát, a voválej si ho sama!

Ale jako moora jsem rozhodně tým dlouhý vlasy u chlapa! 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 04. února 2020 08:04

Mutziputzi Hele, na tu kate moss mas asi nějakou slepou skvrnu, jinak si to nedovedu vysvětlit, vypadá dost blbě, ta životospráva ji asi teda celkem dohnala

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. února 2020 08:07

Potrefenáhusa dala bych fakt hodně za to vypadat blbě jako Kate Moss

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 04. února 2020 08:09

Mutziputzi Řekla bych, ze nic dávat nemusíš a lip vypadáš úplně zfleku

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. února 2020 08:17

Potrefenáhusa děkuju, ale já jí prostě vidim jako božskou

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 04. února 2020 08:32

K tématu

Offline MP Meri
Avatar
5672 příspěvků moje polička 04. února 2020 08:56

Jeden takovej vymazlenej exemplář mám ne doma, ale v blízkém okolí a pro mě by to nebylo. Toho času strávenýho v posilovně/na aktivitách je fakt hodně, v kombinaci se dvěma dětma nic moc. Plus zajistit tu životosprávu v kombinaci s jídelníčkem pro rodinu je dost masakr (finanční i logistickej). Ale nejspíš jí to za to stojí Jinak je to asi koníček jako každej jinej, když se dělá intenzivně, leze to holt do času a peněz.  

Online viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 04. února 2020 09:00

Mutziputzi no jak myslis:-)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. února 2020 09:02

viktorka_od splavu I na blby fotce furt lepsi nez 90% jejich vrstevnic

Offline ice
Avatar
1933 příspěvků moje polička 04. února 2020 09:02

viktorka_od splavu a co je tady spatne? 

Online Pinot Noir
Avatar
29756 příspěvků moje polička 04. února 2020 09:04

ice Špatně asi nic, ale "dávat fakt hodně, abych takhle vypadala", není myslím zapotřebí.

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 04. února 2020 09:11
Reakce na Mutziputzi:

BTW jsem si uvědomila, že pán co by chodil do posilovny by mi asi neimponoval, moc prvoplánovej kult těla, to se mi nepáčí.

​Ani mně. Chlap má mít trochu svaly, to jo - ale ze štípání dřeva a jinejch domácích prací

Sweet Potato 

To je nechutné!

Offline ice
Avatar
1933 příspěvků moje polička 04. února 2020 09:13

Pinot Noir a tak zrovna na tyhle fotce to vypada, ze dala do poradku tu strasnou plet, jen se blbe ksichti. Ja ji povazuju  za hezkou zenu. Ale taky bych asi nechtela vypadat jako ona, ale ja bych nemenila s nikym zatim

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. února 2020 09:14

barbucha Drvoštěpa bych taky nemusela čoveče, sport dělat musí, jinak taky neuspěje, ale nééé posilovnu, to by šel

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. února 2020 09:17

ice jsem hodila do googlu kdy jako měla mít strašnou pleť, nejhorší mi vyjelo tohle a jsem si dost jistá, že blejsknout mě nečekaně do ksichtu, taky by se povedlo mě takhle vyfotit a klidně před deseti lety.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 04. února 2020 09:17

Diblík, či ako to tu tomu hovoríte, ale zas ja som pre každú srandu a úlety, takže som ticho

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. února 2020 09:17

milacka To neni diblík ni omylem

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 04. února 2020 09:20

Mutziputzi Ani ja si to o sebe nemyslím ,takže v pohode.

Offline ice
Avatar
1933 příspěvků moje polička 04. února 2020 09:24

Mutziputzi nechce se mi to hledat, ale sem tam se objevily nejaky fotky kde byly videt takovy ty jizvy co ma treba pergnerova.

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 04. února 2020 09:26
Reakce na Mutziputzi:

barbucha Drvoštěpa bych taky nemusela čoveče, sport dělat musí, jinak taky neuspěje, ale nééé posilovnu, to by šel

​Jo dobře, může pro ty nákupy klidně běhat! Jinak rozumím a souhlasím, já pro to samoúčelný kašpaření v zapocený cimře taky moc nejsem.