VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Pinot Noir
Avatar
29756 příspěvků moje polička 04. února 2020 11:05

Mutziputzi Jasně, chlapi, kteří cvičí, nemají kamarády. Tak jo.

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 04. února 2020 11:08

stes neplet si lesnika a lesniho delnika. Lesnik si vetsinou vozi prdel autem po lese, ocumuje stromy a pak tuka do pocitace. :)

Offline dzizisketa
Avatar
8915 příspěvků moje polička 04. února 2020 11:08

Klidně i svalovce z posilovny (sama jsem před děckem chodila a bavilo mě to, jsem takový podsaditý typ s pořádnou základnou), hlavně ať nemá dlouhé vlasy a plnovous!

Offline Mirka
Avatar
4003 příspěvků moje polička 04. února 2020 11:09

Podle mých zkušeností je dobré se porozhlédnout v okolí vojenských posádek a věznic (myslím personál). Často to bývají pěkní, udržovaní chlapi i po padesátce. Ale leckdy je tam na škodu ta profesionální deformace. Ale tak bavíme se o tělu ne?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. února 2020 11:11

Pinot Noir to neřikam

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 04. února 2020 11:11

Mirka ja bych jeste doplnila hasicske zbrojnice (profesionalni, dobraci jsou trochu jina kategorie:D)

Offline Pinot Noir
Avatar
29756 příspěvků moje polička 04. února 2020 11:13

Mirka Jo, my tu máme letectvo a občas je to fajn pohled ;)

Online stes
Avatar
9110 příspěvků moje polička 04. února 2020 11:15
Offline viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 04. února 2020 11:16

Mirka gumu neee i kdyby byl sebekrasnejsi.

Online stes
Avatar
9110 příspěvků moje polička 04. února 2020 11:20

Mirka , to mi připomnělo: Jsem šikovatel Vogeltanz, posádkou v Českých Budějovicích 

Offline Janulik03
Avatar
20153 příspěvků moje polička 04. února 2020 11:24

999 beriem.  Ale bez toho modela, jo?

Offline Tulipe
Avatar
2474 příspěvků moje polička 04. února 2020 11:29

Myslim, ze dobra kombinace pro osvaleni chlapa je plavani a kolo, lyzovani :) 

Posilovna jasne, ale ten typek, co postovala Dadoo, uz je na me moc

Offline Krehutka blogger
Avatar
3528 příspěvků moje polička 04. února 2020 11:30
Reakce na razorblade:

Mirka ja bych jeste doplnila hasicske zbrojnice (profesionalni, dobraci jsou trochu jina kategorie:D)

​tak to jo, ti jsou mi ze záchranných složek nejsympatičtější. Ale nevím, jestli bych jako partnerka dala ten stres kolem náplně práce.

Offline Janulik03
Avatar
20153 příspěvků moje polička 04. února 2020 11:32
Reakce na Lama_z_Lana:

Ja mam rada "hubeny", divny, co jsou od pohledu trosku nouma a co se neumi obliknout a skoro nevidaj denni svetlo  jeden by rekl, ze je to snadny  ale neni!

​taky u nas byva len neviem ci je este volny, moc na seba nepovie

Online stes
Avatar
9110 příspěvků moje polička 04. února 2020 11:36

Krehutka já ne, jsem dost úzkostnáTulipe jo, plavci mají krásný postavy

Offline rasaNori
Avatar
8823 příspěvků moje polička 04. února 2020 11:36

Muz ma kaceni stromu jako konicek, plus dlouhy kudrnaty vlasy a plnovous. Ale za fotku tady by mi fakt nepodekoval:D a kamarad je plnokrevny drevorubec, na pokoukani fakt pekny chlap, ale povahove by ho vas tady vetsina po chvili zakousla:D

Offline Pinot Noir
Avatar
29756 příspěvků moje polička 04. února 2020 11:37
Reakce na stes:

 A že se ne každý líbí chlap z posilovny, a co? Tak nelíbí, nemá smysl to obhajovat nebo naopak.

​To plně respektuji. Jen mi vadí, že se z množství svaloviny hned vyvozuje i charakter, množství kamarádů a podobně ;)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. února 2020 11:38

Pinot Noir No hele na druhou stranu, když řádí 4x tejdně v posilovně, má famílii a neni nezaměstnanej, vidim to leda na penfriendy

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 04. února 2020 11:41
Reakce na Lama_z_Lana:

Ja mam rada "hubeny", divny, co jsou od pohledu trosku nouma a co se neumi obliknout a skoro nevidaj denni svetlo  jeden by rekl, ze je to snadny  ale neni!

​Jezis, konecne se necitim tak divne, ze nejsem sama. K tomu bych dodala, ze v drtive vetsine jsou to asocialni intelektualove, mozna nekteri dokonce pusobi jako hranicni autisti, protoze i kdyz to vypada, ze z tebe muzou samou laskou zemrit, nikdy to nepriznaji, nechaji te vytrapit do mrtva, i kdyz ne schvalne, oni se taky trapi, protoze nevi, jak na to. Ale pak skonci s nekym, kdo se jim vubec nelibi, vetsinou s neprilis atraktivni, ale sbevedomou obryni Stanou, ktera si ho proste urve. Neni to snadny, vybrala sis ten nejhorsi typ chudero. Soucitim.

Online stes
Avatar
9110 příspěvků moje polička 04. února 2020 11:51

Pinot Noir to s tebou souhlasím, ale na takhle jednoduchej názor netřeba plývat energií a vysvětlovat, že je to blbost