barbucha tý bych to prominula
VIP zjevy
Nepatří do zjevů, právě naopak :-). Ale do těch, na které se hezky dívá nikdo nechodí. Ben Gorjam (Byredo).
Jj, zdejší parfémová starousedlická část ví už dávno, že Ben má dobrý nejen ty vůně![]()
.
wendulka Takhle jak jsi to napsala, to vyznívá dost dvojsmyslně...:-))
wendulka Takhle jak jsi to napsala, to vyznívá dost dvojsmyslně...:-))
Jsem se taky zarazila, co se na tech predstavovani vuni asi deje :D
barbucha kdo je to?
No jo, mi to došlo hned, jak jsem to odeslala, ale tak co už
...
Antje helena bonham carter - herečka, má dva oscary
wendulka pro me muze vonet nevim jak, od pohledu se mi nelibi ani trochu. Ovsem Byredo noname nebylo spatny.
Kokoska Už jsem myslela, že jsem jediná. Mně přijde dost odpudivý.
Tak Betty děkuji, nedošlo mi to. Nijak mě nepohoršuje.
Obešla bych se bez těch bačkor... s martenama třeba by to už i šlo.
barbucha V martenach na rychlo teda nevybehnes z domu :-) Já měla nedavno skoro to samé na sobě, akorát jsem v předsíni vlitla do UGG.
Pinot Noir
, jsem stejného názoru
Pinot Noir Kokoska nejste v tom samy. ja na ty "jizni typy" taky nejsem. ani teda na takove ty cervenolici blond knedliky, ideal je neco mezi:-)
viktorka_od splavu to neni o typu, ale o uprave zevnejsku. Uz jsem tady kdysi davala jednoho dost jedleho jizniho typa

Kokoska Já si umím představit, že zrovna Byredo by do něčeho takového ještě mohl vyrůst.
Sweet Potato ok, tak az doroste, dej vedet ![]()
viktorka_od splavu jizni typy se mi libi, ale nevovalenyKokoska ten je peknej, včetně psa... To je někdo? Nebo no name?
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my



