VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 05. února 2020 21:38

barbucha Já taky nevím, kdo je Andula, ačkoli to tady občas padne. Ale prostě ta osoba na fotce se mi líbí a zvlášť tedy její hadry . Přesně, ten kabát bych brala.

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 05. února 2020 21:38

continuity Já ho nikam nepletu, jen sem psala co mě napadlo, ale jako jo, zřejmě sem tu jediná na světě, která napsala něco mimo, všechny ostatní se striktně držej tématu

Offline domenica blogger
Avatar
8034 příspěvků moje polička 06. února 2020 21:54
Reakce na Jiná Realita:

domenica monica je krásná, ale já nevím. jako ne že by jí bezhříva neslušela, jen mi přijde nějak trochu retro, hlavně na té druhé fotce. moc se mi prostě nelíbí konkrétní střih. nebo konkrétní účes.

​Chápu, musíš brát v potaz, že nevím, co by musela mít Monica na hlavě, aby se mi nelíbila.  Ale i bez toho... Mně přijde právě hodně dobrý ten střih, protože během pár dní, max. pár  týdnů měla na hlavě spoustu kreací, které jí dodávaly různé výrazy... a třeba zrovna na té druhé fotce mi přijde taková fresh...

Offline 0zero7
Avatar
11727 příspěvků moje polička 07. února 2020 00:43
Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 07. února 2020 09:59

No proboha. Nějaká Nikol Kouklová na Českým plese...

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 07. února 2020 10:17

rozarka 

No vida. Mám co dohánět

Tak Betty 

Zjišťuju, že naši mladou hereckou generaci vůbec neznám, a většinou dokáže dost překvapit

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 07. února 2020 12:36

rozarka Ze ja blbec na to klikla ( po obede)

Offline stes
Avatar
9110 příspěvků moje polička 07. února 2020 12:59

barbucha Tak Betty tak to se připojím neb včera jsem jí i s manželem (ml. Heřmánek) potkala v Dejvicích a teda, většina bezdomovců na první dobrou rozhodně nevypadá hůř. Navíc mi tedy utkvěl v paměti její nepublikovatelný slovní projev. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
49183 příspěvků moje polička 07. února 2020 13:34

rozarka figura vyborna, co se ti nelibi?:-))

Offline continuity
Avatar
42700 příspěvků moje polička 07. února 2020 14:00

viktorka_od splavu

taky koukám, figura výborná, nic na blití nevidím.  vkusne to není, ale jsou tady i horší a mladší zjevy a nikdo nebleje. očividně jsou lidi, co jsou za to ochotni i zaplatit, tak co?

Být to moje máma, tak ji asi rovnou pošlu nějaké peníze, ale paní se v tom zjevne dost výživa.

Online viktorka_od splavu
Avatar
49183 příspěvků moje polička 07. února 2020 14:17
Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 07. února 2020 16:45

crazydaisy Tak asi nejsi cílová skupina. Své kupce si takové představení evidentně najde, no. Bulváři zřejmě nemají o čem psát.

Offline Kokoska
Avatar
34644 příspěvků moje polička 07. února 2020 17:42

rozarka 60? To si tak 15 let ubrala, ne?

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 07. února 2020 18:28

Kokoska  Nebo naráz shodila 30 kg

Offline Kokoska
Avatar
34644 příspěvků moje polička 07. února 2020 18:30

rozarka hezkej pohled to teda neni.

Offline tv
Avatar
4193 příspěvků moje polička 08. února 2020 09:50

Vsimly jste si, jak ma velke nohy? To ma tak 45, ne?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 08. února 2020 11:17

to je královna kýčařek

Offline stes
Avatar
9110 příspěvků moje polička 08. února 2020 11:54

Mutziputzi tak to teda je.. Tohle hned tak nic neprekona