Jiná Realita ja si myslim, ze ta pani na fotce je hodne krasna :)
VIP zjevy
Mne sa Jasmina(osoba aj meno) páči, len to nesmie prehnať s líčením. Keď nieje nalíčená alebo len jemne vyzerá super.

paktofonika Mně se taky mnohem víc líbí bez make upu, přijde mi zajímavá a krásná. V Superstar jsem ji jednou zahlídla a to, jak byla zmalovaná, bylo strašné...úplná pipina.
Ještě k těm jménům. Já jsem Ivana a když mi někdo řekne Ifko, tak bych vraždila! Ale ono vždycky záleží na tom, kdo Vás oslovuje, někomu odpustím i ty méně oblíbené tvary mého jména.
AAaaaah ja docitam ty reminiscence, jsem to propasla vsechno. TeaTereza na tom insta docela sila, ta AJ hlavne hehe, to me pobavilo.
Me vzdycky stvalo, ze jsem nikdy nikoho neodhalila, kdo se vratil, jsem na to uplne duta. POkud mi to nerekne nekdo na plnou palbu, tak proste nic.
LadyMary ja uz jsem ve Starbucks byla snad vsechno (vcera naposled Teressa) tak jim snad zacnu rikat at mi tam pisou 007. Nektery patvary ovsem solidniiiii. Jinak v AJ nastesti moc komolit jmena nelze.
Alfreda se mi nelibi, z toho moc rve ta touha po originalite, toKordula, Dorota a moje Berta, ty maj grady!
Souhlasím. Originalita za každou cenu... ne každý (původně) mužský jméno je vhodný pro ženskej tvar, bych řekla. A stejně i naopak - kdybys povila chlapce jménem Kordul nebo Dorot (von ani ten Bert neni nic moc jako takovej) ![]()
Tý chuděře stejně nikdo "Alfrédo" nikdy neřekne...
barbucha dorot ![]()
Však rovnoprávnost, no ni?!
Kateřinka je pro dítě hezký, ale to si člověk může dovolit, jenom když má spoustu času na to, aby to vyslovil
.
Připomněly jste mi, jak v Takové normální rodince Kateřina plakala, že zatímco její nápadník-botanik jí říkal Catleya, doma na ni volali Buď zdráv, Káčo!
barbucha no s Kordulou neviem
, ale mužský náprotivok Doroty je Teodor, nie?
slniecko Náprotivok...to je taky hezký
slovo
Mně se Alfréda líbí. A říkala bych jí Alfy.
Kateřina je hezký. Katka je nuda. To už je lepší Kača. Jedné kamarádce říkame Kachna a nevadí jí to. Byly ve třídě tři, tak se musely odlišit. Na ni vyšla Kachna.
Kokoska to mi připomnělo - catleya lamináta ![]()
0zero7 je jmenovkyne:D
Katerina je svagrova a vsichni ji rikaji kaci nebo kaco. Pak je katerina zena od manzelova nejlepsiho kamarada a ta je pro vsechny kata. No a pak je katerina budouci zena od jednoho kamarada tady v ove, a ta je pro vsechny jiz 8 let pani katerina, neb katerina z certa a kaci by ji nesahala ani po kotniky:D
Karolina je moc pekne jmeno, ale nesmi se zdrobnovat na kaja:)
Konec jmenneho okenka. Co se deje ve svete hight society? Jsem na brainstormingu
a nemuzu tu rejdit v bulvaru.
Karolíně u nás ve vsi se říká Káčko. ![]()
Malvin
Tak komu se libi jaké jmeno?
![]()
barbucha no s Kordulou neviem
, ale mužský náprotivok Doroty je Teodor, nie?
Teodor - Teodora dle vzoru Božidar - Božidara ![]()
S tou Dorotou fakt nevim. Leda nějaká přesmyčka od "Dorotea" (Dorothea), to tak jedině. No a co teprve taková (běžně užívaná) Dora! Kluk bude Dor?
A vůbec, když už jsme u toho, proč chodit daleko: neznám ani žádnýho chlapa jménem Barbor! ![]()
Prostě všechna jména (byť se změněnou koncovkou) se nehoděj pro obě pohlaví, no.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Nasaj (vůně) v KORY
Esxence 2026: Zavíračkou to nekončí
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.


