Čas vánoční...

22. prosince 2016 19:51
Offline continuity
Avatar
42641 příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 10:11

Mě obecně přijde, že tyto fancy disajnove termosky a hrnky moc nefungují. Měla jsem nějakou termosku s ptáčkami, no nalít do láhve vyšlo na stejno. Člověk je rád, když to neteče, natož aby to udrželo teplo. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 10:22

continuity já mám naprosto nefancy hrnek od contigo a hodinu to kafe teplé nevydrží Na ledové funguje dobře.

Offline Karja
Avatar
44423 příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 11:02

continuity No víš co, ta moje je nedesignová, možná jedině tak, že je barevná. Ale je to stejná značka jak ty moomini.

Offline RoSa
Avatar
10088 příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 11:06

hlásim vánoční Villeroy Boch na Zalando Lounge

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 11:44

Adventní žebříček. :D Tohle mi přijde jako dobrý a vkusný! advenťák, navěsit se to dá prakticky na cokoliv a stačí kupecké sáčky, mašle, děrovačka/sešívačka a bílej popisovač, 

Offline continuity
Avatar
42641 příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 12:47

RoSaještě tahle informace tady chybela.

Naštěstí mám pořád výčitky svědomí z té hromady kašmíru, co ještě ani nedorazil, tak jsem snad v bezpečí (a to jsem dva týdny zpět vyrobila prázdnou polici v kuchyni. )

Offline continuity
Avatar
42641 příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 12:48

Kanmám něco podobného letos pro holky že ševtu. Jsem dost zvědavá, kam to dáme

Offline Karja
Avatar
44423 příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 13:10

continuity Neke, já mám vnitřky, ale nemám furt ten vnějšek. Já jsem jim chtěla adventák koupit at to mám bez práce, jenže ty nečoko nějak letos nejsou, samé dražší, to když sečteš krát dva, tak máš už fakt kolikrát pěknej velkej dárek, velikou hračku a ne 48 kravin....takže tak. 

Offline Karja
Avatar
44423 příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 13:14

continuity No už vidím něco na allegro, domečky za 150,-, ale taky nevim, kam to dám. My tu nemáme ještě ani žádné háčky, hřebíky že bych sundala obraz dala kalendář...pokojíčky jen s postelí, asi bude celý adventní pokoj:D

Offline continuity
Avatar
42641 příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 13:26

Karjajá mám vnějšek a vnitrky nějak vymyslim v DMku. Pro část okýnek mám punčocháče. Nakoupila jsem jim vzorované ve slevě v tezenisu. Přišlo mi to super, dvě mouchy jednou ranou, protože v něčem chodit musí. Až do chvíle, kdy starší před týdnem oznámila, že ji sukně už tak neberou a chce radši kapsace.

Offline Karja
Avatar
44423 příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 13:30

continuity Přesně, já mám taky spoustu okének alá dvě mouchy jednou ranou:D

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 13:38

Karja nějaké pytlíky a krabičky ala domečky měli v Kiku. My máme látkové pytlíčky, dřív nám je věšeli na tyč, ale zabralo to hrozně místa. Teď je dáváme do ošatky.

Online Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 13:55

Velký košík má zase skladem ten adventní kalendář - Betlém, kdyby někdo potřeboval dvě mouchy jednou ranou. 

https://www.velkykosik.cz/adventni-kalendar-betlem/

Offline continuity
Avatar
42641 příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 13:56

Pinot Noir tohle mne fakt mrzí, že jsem nevychytala, dokud byly děti menší. 

Offline DruI
Avatar
5550 příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 14:49

Pinot Noir No mi už ho máme připravený z loňska, dcera zrovna tuhle přemýšlela, kterou figurku při sklízení nakonec dala pod dvířka číslo 1 :o)

Offline Karja
Avatar
44423 příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 15:02

Pinot Noir Je to krásný, ale je to hrozně rizikový u nás....tak já nevim. Jako dvě děti, jedno okýnko:-D Jedině, že to bude otvírat otec:-D

Offline DruI
Avatar
5550 příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 15:09

Karja Otvírat každý druhý den dvě okýnka najednou? ;o) Nebo může jedna otevírat a druhá umisŤovat do kompozice.

Offline Karja
Avatar
44423 příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 15:14

DruI No, jako je to hezké a velmi velmi bez práce

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 15:14

Karja potřebujete dva

Já pořád uvažuju o takovém papírovém betlému, že jim to nastrkám nastřídačku do balíčků a poslední noc dodám Ježíška. Akorát to znamená je očíslovat a pak ještě ráno řešit, co je na řadě.

Offline Karja
Avatar
44423 příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 15:23

Evaeva Já to asi riknu, že je to pro rodinu a budeme se střídat:-D