Mě obecně přijde, že tyto fancy disajnove termosky a hrnky moc nefungují. Měla jsem nějakou termosku s ptáčkami, no nalít do láhve vyšlo na stejno. Člověk je rád, když to neteče, natož aby to udrželo teplo.
Čas vánoční...
continuity já mám naprosto nefancy hrnek od contigo a hodinu to kafe teplé nevydrží
Na ledové funguje dobře.
continuity No víš co, ta moje je nedesignová, možná jedině tak, že je barevná. Ale je to stejná značka jak ty moomini.
hlásim vánoční Villeroy Boch na Zalando Lounge ![]()
Adventní žebříček. :D Tohle mi přijde jako dobrý a vkusný! advenťák, navěsit se to dá prakticky na cokoliv a stačí kupecké sáčky, mašle, děrovačka/sešívačka a bílej popisovač,

RoSaještě tahle informace tady chybela.
Naštěstí mám pořád výčitky svědomí z té hromady kašmíru, co ještě ani nedorazil, tak jsem snad v bezpečí (a to jsem dva týdny zpět vyrobila prázdnou polici v kuchyni.
)
Kanmám něco podobného letos pro holky že ševtu. Jsem dost zvědavá, kam to dáme ![]()
continuity Neke, já mám vnitřky, ale nemám furt ten vnějšek. Já jsem jim chtěla adventák koupit at to mám bez práce, jenže ty nečoko nějak letos nejsou, samé dražší, to když sečteš krát dva, tak máš už fakt kolikrát pěknej velkej dárek, velikou hračku a ne 48 kravin....takže tak.
continuity No už vidím něco na allegro, domečky za 150,-, ale taky nevim, kam to dám. My tu nemáme ještě ani žádné háčky, hřebíky že bych sundala obraz dala kalendář...pokojíčky jen s postelí, asi bude celý adventní pokoj:D
Karjajá mám vnějšek a vnitrky nějak vymyslim v DMku. Pro část okýnek mám punčocháče. Nakoupila jsem jim vzorované ve slevě v tezenisu. Přišlo mi to super, dvě mouchy jednou ranou, protože v něčem chodit musí. Až do chvíle, kdy starší před týdnem oznámila, že ji sukně už tak neberou a chce radši kapsace. ![]()
continuity Přesně, já mám taky spoustu okének alá dvě mouchy jednou ranou:D
Karja nějaké pytlíky a krabičky ala domečky měli v Kiku. My máme látkové pytlíčky, dřív nám je věšeli na tyč, ale zabralo to hrozně místa. Teď je dáváme do ošatky.
Velký košík má zase skladem ten adventní kalendář - Betlém, kdyby někdo potřeboval dvě mouchy jednou ranou.
Pinot Noir tohle mne fakt mrzí, že jsem nevychytala, dokud byly děti menší.
Pinot Noir No mi už ho máme připravený z loňska, dcera zrovna tuhle přemýšlela, kterou figurku při sklízení nakonec dala pod dvířka číslo 1 :o)
Pinot Noir Je to krásný, ale je to hrozně rizikový u nás....tak já nevim. Jako dvě děti, jedno okýnko:-D Jedině, že to bude otvírat otec:-D
Karja Otvírat každý druhý den dvě okýnka najednou? ;o) Nebo může jedna otevírat a druhá umisŤovat do kompozice.
DruI No, jako je to hezké a velmi velmi bez práce
Karja potřebujete dva![]()
Já pořád uvažuju o takovém papírovém betlému, že jim to nastrkám nastřídačku do balíčků a poslední noc dodám Ježíška. Akorát to znamená je očíslovat a pak ještě ráno řešit, co je na řadě.
Evaeva Já to asi riknu, že je to pro rodinu a budeme se střídat:-D
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

