Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Karja
Avatar
44440 příspěvků moje polička 31. srpna 2021 22:51

Janulik03 Ty jsou hezky, já bych si je nechala! Prostě budes radši chodit se lžící na boty v kabelce;-)

Offline Janulik03
Avatar
20153 příspěvků moje polička 01. zaří 2021 00:49

RoSa ten je krasny len neviem ci vlna nebude kusava. Ale trafila si co sa tyka strihu.

Offline Len
Avatar
2673 příspěvků moje polička 01. zaří 2021 09:52

viktorka_od splavu Mají pár kusů těch tvých šatů ve 38, jestli si dobře pamatuju, že jsi chtěla tuhle velikost. 

Offline Gatita
Avatar
8591 příspěvků moje polička 01. zaří 2021 11:46

Ja dnes dvoje sandaly ve vyprodeji. Nevim, k cemu mi ted budou, nemam rada nakupovani do zasoby, ale prislo mi to jako dobrej kauf. 

Offline LadyMary
Avatar
1130 příspěvků moje polička 01. zaří 2021 12:41

RoSa Ten je

Online viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 01. zaří 2021 13:55

Len dekuju moc!

Offline Karja
Avatar
44440 příspěvků moje polička 01. zaří 2021 14:57

Gatita Já teda hrozně ráda nakupuji takhle mimo sezónu;-)

Offline Karja
Avatar
44440 příspěvků moje polička 01. zaří 2021 20:33

Janulik03 Jmenuji se ty tvoje boty nějak ,,s pogumovaným svrškem,,? Nebo tak něco s gumou prostě? A jsou nezateplené, spíš podzimní nebo jen tak v zimě na přeběhnutí někde?

Offline Makara
Avatar
3611 příspěvků moje polička 01. zaří 2021 22:10
Reakce na ionicera:

Renusatko Tak vitamíny objednány. Díky. 

​Vitamíny vyzvednuty že zasikovny. Renusatko piš si o provizi.

Offline Janulik03
Avatar
20153 příspěvků moje polička 02. zaří 2021 07:07

Karja jezis nazov neviem ale su velmi podobne tymto stali cca 60€ takze nie drahe, online som ich nenasla. 

https://m.aboutyou.sk/p/edited/chelsea-i-my-rebekah-6986014

Offline RoSa
Avatar
10094 příspěvků moje polička 02. zaří 2021 08:17

Karja hele takovejch bot jsou teď plný internety... třeba tohle mi připadá podobný...

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 02. zaří 2021 08:43

Už keď sme pri čižmách, čo hovoríte na takúto kombináciu farieb? Podobné čierne mám a rada by som išla aj do inej farby.

Offline Karja
Avatar
44440 příspěvků moje polička 02. zaří 2021 09:47

milacka Takovehle Jsem viděla na kamarádce a líbily se mi. Hned jsem zkusila objednat jedny v lete z aboutyou. Nebyly ani levné, plná cena 3500,- ve slevě za dva tisíce, ale neměly moc hezkou špičku pri pohledu zvrchu. 

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 02. zaří 2021 13:09

Karja chcem objednať z Answear, mám tam 11,-€ zľavu, vyskúšam a keď nebudú sedieť, vrátenie je zdarma. Lákajú ma.

Offline Karja
Avatar
44440 příspěvků moje polička 02. zaří 2021 13:32

milacka Tak dej vědět. Ty moje měly fakt backorovitou špičku, vypadalo to zeshora blbě. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 02. zaří 2021 14:27

Dnes jsem si za nepekne penize koupila "endodonticke zubni osetreni komplikovane" a "FRC dostavbu zubu". K tomu bylo proste potreba jeste neco prihodit :) 

Offline tina
Avatar
6288 příspěvků moje polička 02. zaří 2021 14:39

jinx skvělá náplast

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 02. zaří 2021 14:45
Reakce na Makara:

​Vitamíny vyzvednuty že zasikovny. Renusatko piš si o provizi.

​Tak uvidíš, jak budou fungovat. Dneska je chválila jedna pacientka, že je taky bere a ještě mám jednu spokojenou kamarádku, které jsem je poradila.

Offline tina
Avatar
6288 příspěvků moje polička 02. zaří 2021 14:46

jinx a vypadá to, že si ji Bu bude chtít půjčovat

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 02. zaří 2021 15:15

jinx ty jsi Bu koupila kabelku! Ty jsi tak hodna pani domaci :)