Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 20. zaří 2021 11:36

Pavlena Kecky v jakémkoliv věku - podmínkou je nevnímat ten věk jako limit (a nejen pro kecky)!

A tahle jsou navíc moc pěkné!

Offline notna
Avatar
9377 příspěvků moje polička 20. zaří 2021 11:43

Pavlena Máme smůlu, nám jsou vansky široké.

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 20. zaří 2021 12:13

Pavlena pekny :)

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 20. zaří 2021 13:06

Pavlena pěkné a ty si ten mladistvý styl můžeš dovolit úplně s přehledem

Já vracela tyto :( Jsou hodně těžké a jak mám nohu půl číslo, tak mi to tou tíhou nedrželo pořádně na patě, ale menší by zase tlačily. Já si snad nekoupím boty, už jsem jich vracela několik :(

Offline pecka
Avatar
6170 příspěvků moje polička 20. zaří 2021 15:59

Pavlena dobré sú a myslím, že nemáš prečo uvažovať, či áno alebo nie v Tvojom veku.

Offline Pavlena
Avatar
6908 příspěvků moje polička 20. zaří 2021 16:22

notna moora Hanka H Lamicka nonemy pecka díky za pochvaly kecek, no ještě uvidím, co přijde a zda to bude pohodlné.. Jinak ten věk byl míněn jako vtip inspirovaný debatou kdesi tu vedle, že něco se od nějakého věku nesmí a nejlíp, když o tom rozhodují pupkatí zanedbaní krasoni..  

Offline Černá kočka
Avatar
1750 příspěvků moje polička 20. zaří 2021 18:05
Reakce na Pavlena:

 pupkatí zanedbaní krasoni

To je dokonaly popis.

Offline pecka
Avatar
6170 příspěvků moje polička 20. zaří 2021 20:11

Černá kočka že? Pavlena asi videla mojich spolužiakov z gymnázia. Boli ôsmi a podla fotiek z poslednej stretávky vyzerali ako v popise

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 20. zaří 2021 20:33

A odteď budu jen klidná a mírná. Oooooommmmm. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49183 příspěvků moje polička 20. zaří 2021 21:36

Mha no nevim, ja uz mam asi treti krabicku a furt nic

Offline ionicera
Avatar
2240 příspěvků moje polička 20. zaří 2021 21:51
Reakce na JankaM:

Karja pascal černý klasiku

​Taky mám objednáno. :-) 

Offline ionicera
Avatar
2240 příspěvků moje polička 20. zaří 2021 21:54

Pavlena Mně se conversky zdají čím dál užší. :-(

Offline ionicera
Avatar
2240 příspěvků moje polička 20. zaří 2021 21:56

nonemy Mám tyhle- https://www.eobuv.cz/sneakersy-ecco-street-tray-w-29122351052-black.htm a připadají mi krásně pohodlné. 

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 20. zaří 2021 22:07

soucasny se uz rozpadaj, tak jedny na litacku k BF dzinum

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 20. zaří 2021 22:18

Objednala jsem si kabat, kterej me hrozne drazdil ve vyloze :) ve vsech obchodech maj ale jen xs-m, pricemz m mi bylo tesny pres zadek (pres ruce a ramena ok), tak uvidm, jak mi sedne moje obligatni xl. Mocmocmoc chci, aby mi to sedelo, pac mi prijde naprosto skvelej i na teplejsi zimu.

Offline LadyMary
Avatar
1130 příspěvků moje polička 20. zaří 2021 22:42

Právě dočítám knížku Před povodní a něco tak zvláštního jsem snad nečetla, tak jsem si pořídila ještě Do tmy. Sice to čtu napřeskáčku, ale co už.

Offline INCOM1
Avatar
705 příspěvků moje polička 20. zaří 2021 23:02

LadyMary doporučuji i Ke dnu 

Offline LadyMary
Avatar
1130 příspěvků moje polička 20. zaří 2021 23:09

INCOM1 Mám v plánu, bohužel ji teď neměli, ale objednám

Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 20. zaří 2021 23:25

razorblade krasny ! Odkud ?

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 21. zaří 2021 06:20

Antje je to HM