Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline 999
Avatar
19699 příspěvků moje polička 21. zaří 2021 06:23

razorblade Ten vypadá dobře :-).

Online Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 21. zaří 2021 10:29

pecka no tak “kimono” dorazilo. Strih je super a material je taky tenucky. Nechavam si ho ako zupan a domaci odev. 

Offline Pavlena
Avatar
6908 příspěvků moje polička 21. zaří 2021 10:32

ionicera uzky mi prave nevadi, mam uzkou nohu. Naopak v tech dcery Vanskach plavu (aneb proc genetika funguje takhle?? Dite otce s ploutvi a matky s uzkou nozkou nemuze mit prumernou sirku, zato take ploutev...?!?! )

Offline nellielovett
Avatar
5488 příspěvků moje polička 21. zaří 2021 11:03

LadyMary Do tmy je skvělá knížka.

Offline LadyMary
Avatar
1130 příspěvků moje polička 21. zaří 2021 11:32

nellielovett Dneska začnu, už se těším!

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 21. zaří 2021 12:27

LadyMary do tmy a ke dnu jsou ještě daleko lepší

Offline pecka
Avatar
6170 příspěvků moje polička 21. zaří 2021 14:53

Janulik03 ďakujem za recenziu. Nech sa Ti dobre nosí. 

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 21. zaří 2021 18:49

Ounz ja ty knihy mam od sousedky pujcene asi 2 mesice a jeste jsem nebyla stavu je otevrit.

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 21. zaří 2021 18:50

Luna no mně se ten poslední díl, co o něm píše LadyMary, nelíbil tolik, resp jsem se nedokázala začíst a lezla mi na nervy hlavní hrdinka, ale ty první dvě jsem svýho času úplně zhltla teda.

Offline Fiction
Avatar
1640 příspěvků moje polička 21. zaří 2021 20:02

Luna

LadyMary 

No, já to četla tak, jak to vycházelo. Takže nejdřív Do tmy. Spisovatelka šikovná, krásná práce se slovy a atmosférou /ještě teď cítím to dusno a sušené rostliny/, ale jinak mi to přineslo jen takovou neradostnou náladu. Další Ke dnu už víc epická, ale taky chudoba/zmar/špatný vztahy. A až ta poslední byla tak ujetá /asi nemohu víc spoilerovat/, že to všechno pěkně doklaplo.

Ale už (opravdu) od ní nic číst nebudu :-)

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 21. zaří 2021 21:09

Fiction Mne Ke dnu tak ničilo, že na další už nemám chuť.

Offline baltik
Avatar
4963 příspěvků moje polička 21. zaří 2021 21:17

Fiction presne souhlasim.

Offline Lav
Avatar
383 příspěvků moje polička 21. zaří 2021 21:33

Mě ty knihy celkem lákaly, věřím, že jsou kvalitní, ale tak neskutečně mě irituje autorčin pseudonym, že se přes něj vůbec nemůžu přenést.

Offline Tulipe
Avatar
2474 příspěvků moje polička 21. zaří 2021 21:52

Na Do tmy jdu do divadla, jsem na to zvědavá!

Lav ten pseudonym je děsný, souhlasim :)

Offline Magráta
Avatar
8114 příspěvků moje polička 22. zaří 2021 08:32

Sweet Potato mám stejný pocit, ani jsem to nedočetla 

Offline LadyMary
Avatar
1130 příspěvků moje polička 22. zaří 2021 08:37

Já teda jako první četla Před povodní a vzhledem k tomu, že většinou čtu severské krimi, tak to bylo pro mě něco úplně jiného a i když jsem se občas trochu ztrácela, tak se mi líbila ta ponurá atmosféra. Jsem zvědavá na ty předchozí dva díly. A moc se mi líbí přebaly těch knížek

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 22. zaří 2021 08:37

Fiction tos vystihla přesně. Přečetla jsem první dvě knihy, první jsem ještě rozdýchala, ale po té druhé mi bylo fakt mizerně a do třetí se už nepustím. Autorka píše výborně, ale ty pocity zmaru a beznaděje nepotřebuju zažívat. 

Offline notna
Avatar
9377 příspěvků moje polička 22. zaří 2021 11:48

Fiction bram Četla jsem zatím jen Do tmy. Hned si pak půjčila Ke dnu, ale právě kvůli té sice perfektně popsane, ale bezútěšné atmosféře, jsem to odložila, že si dám odstup. Ovšem jestli je to provázané, nevím, zda tu linku ještě pochopím. 

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 22. zaří 2021 18:22

Do tmy a Ke dnu vynikají.  A k tematu, boty.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 22. zaří 2021 18:32

Ja cetla pro zmenu jen Ke dnu a vlastne uz si z toho moc nepamatuju. Depresivni to bylo, ale tusim, ze jsem to cetla kratce po Jezeru od Bellove...Vlastne se priznam, ze mi ty ceske autorky casto splyvaji. A bych tady jen neplevelila, tak vcera taky prislo ctivo.