Jídlo a vaření

09. prosince 2014 15:35
Offline Ounz
Avatar
20470 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 09:27

999 děkuju za recept, to je na mě hodně nezvyklá kombinace, to bych musela nejdřív někde ochutnat, než bych se do toho pustila

Offline 999
Avatar
19689 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 10:25

Ounz Přijď někdy na sraz, přinesu ti v krabičce :-).

Offline Ounz
Avatar
20470 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 10:29

999 safra, to je nabídka

Offline 999
Avatar
19689 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 10:32

Ounz :-) Konečně budeš mít důvod.

Offline Černá kočka
Avatar
1750 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 10:46

Ounz Já mám ráda tuto pomazánku, to ochucení je potřeba vychytat, pro někoho může být to co je v receptu málo.

Pomazánka z červené čočky

Offline Ounz
Avatar
20470 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 10:53

999

Černá kočka děkuju

edit: díky ještě jednou, tam je receptů, už to procházim..

Offline brrr
Avatar
12298 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 15:34

Vypadá to na velkou úrodu. andulka01 prosím Tě, jak byl ten recept na marmeládu? Děkuju

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 15:58

brrr

ja je miluju na pohled,vuni i jidlo,ale zpracovavat je je pekny opruz.

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 17:04

999 To dela manzel, ale recept ma od Inda. Moje nejoblibenejsi uprava cocky.

Jinak ja se cpu uz mesic skoro furt jen houbama. Rano opet kos bedli, takze bedle na kmine, zitra bedlove rizky. Prokladam ruznyma hribovyma rizotama a tak

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 17:07

Marielle mladší Jakubko má rok, jemu som dusila morčacie mäso so zeleninou a príloha batátovozemiakové pyré. Bez soli. Ten zje všetko, čo nezje jeho. Starší Janko 7- ročný je prieberčivý, pýtal si bryndzové halušky alebo domáce slíže s tvarohom a smotanou - nasladko. Urobila som bryndzové halušky. Často varím viac obedov - podľa chuti stravníkov, ale keďže sú to porcie pre dvoch, ide to rýchlo. To manžel trávi v kuchyni oveľa viac času, keď varí, nachoval by pol dediny.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 17:10

Ounz z Probia sa budem inšpirovat aj ja, v ich receptoch sú samé šmakocinky

Offline brrr
Avatar
12298 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 17:15

Zarinya Však ja vím, na zpracování se vždycly dlouho psychicky připravuju

Offline 999
Avatar
19689 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 17:19

Luna Viď, je to super :-). Já dnes taky houby u maminky.

Offline Ounz
Avatar
20470 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 17:35

Luna to já jsem si houby musela koupit na rohlíku  

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 18:46

Jee houby

Byla jsem v cesku a syn byl v lese na houbach,tak jsem po asi deseti letech jedla houby 5 dni za sebou a vubec se jich neprejedla.Dovezla jsem si je domu i s covidem. 

To se vyplati 

Offline Marielle
Avatar
příspěvků moje polička 24. zaří 2022 19:20

milacka Dekuji! Vypadá to chutne , dala bych si. Starši 4,5 taky sni všechno, malá necelé 2, obedva jen maso. Priloha/zelenina zustane na taliri (ani neochutna i když nabizime). Jsem zvedava, jak dlouho ji to vydrži?

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 19:40

Ounz Jee, tady se to fakt da kosit. Tak skoda, ze to mas tak daleko. Ja bych to jedla klidne porad.

A taky si brousim zuby na vaclavky, tak snad to vyjde taky.

Offline Ounz
Avatar
20470 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 19:52

Luna  tak dobrej lov! 

Offline Marielle
Avatar
příspěvků moje polička 24. zaří 2022 23:40

Zarinya covid  to ne to ne ... my i bez tech hub  moc se opatruj moje jmenkovkyne  dáme to

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 25. zaří 2022 08:40

Marielle zeleninu nejedáva starší Janko, teda okrem mrkvy a brokolice. Šalát, rajčina - ešte ani neochutnal. Zato bolognese špagety miluje. Preto sa mu snažím zeleninu, lušteninu pašovať do jedla mixovaním. Cizrnu, čočku už viackrát jedol v tejto forme a nič nezistil. V detstve som bola rovnaká, mne mäso aj zelenina rástla v puse, mama varila vynikajúco a všetko bolo fúj, v 12 rokoch sa to otočilo, začalo mi chutiť všetko a konečne som nabrala prepotrebné kilá.