Kan ďakujem, je to rýchlovka, žiadne dlhé státie v kuchyni.
Jídlo a vaření
Díky za odkaz. ![]()
Palacinka z červenej čočky (rozmixovaná čočka s vodou) plnená osmaženými kúskami seitanu, koreniny, kozia nátierka, šalát. Recept vymyslený, ale chutilo to. 
milacka mas ohromnou fantazii.![]()
milacka Krásný jídla obě :-). Prosím tě, tu čočku mixuješ uvařenou?
milacka Díky, to zkusím
.
milacka ty jsi fakt neskutečná![]()
co tak děláte z řapíkatýho celeru? hledám novou inspiraci...
RoSa Ja hlavne základ do minestrone a potom ho aj odšťavňujem po kúskoch s jablkami, mrkvou, hruškami....
RoSa krémovou polévku, jinak asi nic
RoSa waldorf salát
999 červenú šošovicu dobre prepláchni, pomer čočka - voda 1-2, v mixéri alebo v miske nechaj aspoň pol hodinu odstáť, nech trochu zmäkne. Môžeš ich ochutiť podľa seba.
tina ďakujem krásne![]()
RoSa boloňské špagety. ![]()
Karja přesně!
continuity to taky dělám, dík za připomenutí
Biely kvet tak to se musím podívat, jestli ten můj Kenwood má odšťavňovač
milacka Díky :-)
RoSa waldorf salát
díky za připomenutí! až budu moct kousat, tak si ho zas musím udělat:-) znám teda jen takovou zjednodušenou verzi, ale ta kombinace jablko+celer je prostě chuťově dokonalá
RoSa Křoupu ho, jak je, třeba s ním nabírám hummus...
RoSa já ho, kromě bolonskeho ragu, dávám normálně do základu, jako cibuli.
Rozdusi se, nevynikne, ale krásně posílí chuť. ![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
