Jídlo a vaření

09. prosince 2014 15:35
Offline Pavlena
Avatar
6905 příspěvků moje polička 11. října 2022 20:21

Karja presne ty z Lidlu. Jinde nenakupuju..

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 11. října 2022 21:39

Dadoo Kuš babo, už trochu trnu, aby to tady někoho náhodou nenapadlo!!!

Pinot Noir Ty náhodou vypadají skvěle, hned bych si dala!

Offline continuity
Avatar
42640 příspěvků moje polička 11. října 2022 21:47

Garfie česká kuchyně je v pohodě, hodíte maso do hrnce a než vyrobíte vývar, stihnete nejenom nějaké dušené hovězí, ale taky dost vína. 

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 11. října 2022 23:47

continuity Víš co, já nejsem nijak zdatná kuchařka a českou kuchyni navíc prakticky nevařím, vůbec bych si netroufla vést třeba deset lidí. Navíc pochopitelně chceš udělat něco trochu neobvyklého tady a typického u nás, nejlíp mi z toho vyšla kachna se zelím, no ale to by trvalo strašně dlouho. :-) A neumím knedlíky!  (rsp. ne vždy se mi povedou a tady musíš jít na jistotu)

Offline Marielle
Avatar
příspěvků moje polička 12. října 2022 00:08

Garfie nedočítám ... ale držím palce! 

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 12. října 2022 00:59

Marielle Děkuju, není třeba dočítat, o nic nejde.  Bavíme se, jestli bych měla/mohla uspořádat kurz české kuchyně, ale vůbec to nemám v úmyslu, je to čistě teoretická debata. 

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 12. října 2022 06:12

Garfie Udelej nudle/ovocne knedliky/kolac s makem Cizinci jsou z cehokoliv makoveho uplne uneseni, cekaji, ze po nem budou sjeti a ono nic.

Btw...Uz jsem ti psala, ze Japonky na vymennem pobytu byly nejvic hotove z uzeneho a bramborove kase, co jim uvarila maminka od mych kamaradek?

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 12. října 2022 06:18

Luna To bude nejdražší kurz ever, víš kolik tu stojí mák?

Tos mi nepsala, ale docela bych tomu věřila (teda jinak bacha, oni pochválí všechno!). 

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 12. října 2022 06:33

Garfie vsechno neee, niva jim prisla desna!

Ale s tim makem to verim, jsem treba myslela, ze sis vzala zasoby.

Offline baltik
Avatar
4963 příspěvků moje polička 12. října 2022 07:30

Garfie nebo bramboraky :)

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 12. října 2022 07:42

Luna Zásoby mám, ale malý. :-) No niva, to je pravda, ale tak ty smradlavý sýry obecně jsou asi potíž, to jo. 

baltik To by šlo (i když brambory jsou tady taky drahý a navíc nejsou moc dobrý), ale já nic dělat nechci!!!

Offline Karja
Avatar
44423 příspěvků moje polička 12. října 2022 11:00

Garfie My jsme měly úspěch s bramborovým salátem mezi Evropany, prostě ta majonéza je žravá! Škoda toho máku no! 

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 12. října 2022 11:06

Karja Bramborový salát teď dělaly ty Rumunky, jen do něj přidaly maso. Fakt je, že ty teda rvaly majonezu do všeho a bylo to výborný! Jinak dnes mi říkala Češka, co měla děti na stejné škole, že na Vánočním bazaru mívaly východoevropský stánek a že vždycky dělávala guláš. První rok prý byli všichni opatrní, ale pak už se stávaly fronty a každý se předem ujiťoval, že bude!

Offline Aranel
Avatar
6542 příspěvků moje polička 12. října 2022 11:20

Karja Jo, bramborovej salát a štrůdl!

Pinot Noir Dík za tip na americkou buchtu, fakt se do toho vejde dost jablek a je to prima!

Offline Karja
Avatar
44423 příspěvků moje polička 12. října 2022 11:41

Garfie Jenže guláš mi přijde docela těžkej, já třeba dobrej jakože fakt takovej luxusní udělala jen jednou v životě. Ale z wagyu krávy to půjde:-D

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 12. října 2022 11:46

Karja Nezapomeň že tady nikdo neví jak má chutnat!

Offline andulka01
Avatar
12780 příspěvků moje polička 12. října 2022 12:15

Garfie tak

Offline Karja
Avatar
44423 příspěvků moje polička 12. října 2022 12:50

Garfie tak jdi do něj! Jako udělala bych ho podle kuchařky pro dceru, ten se mi právě vyvedl, když jsem přesně postupovala dle jejích pokynů

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 12. října 2022 14:31

Karja ja podľa kucharky pro dceru varím segedínsky guláš a každý kto ho ochutná tvrdí, že lepší ešte nejedol. Vzhľadom na to, že ja som segedínsky nejedla nikdy a netuším ani ako má chutit ani ako vyzerať, za toto budem kucharku pro dceru navždy velebiť, vždy mi to výrazne zdvihne sebavedomie

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 12. října 2022 15:11

Aranel jé, to jsem ráda!