Jídlo a vaření

09. prosince 2014 15:35
Offline Tabea
Avatar
8020 příspěvků moje polička 21. října 2022 03:18

viktorka_od splavu díky, znám.

Offline baltik
Avatar
4963 příspěvků moje polička 21. října 2022 05:00

Lamicka blog acotedajis.cz

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 21. října 2022 07:21

Victoria baltik děkuji :)

Offline letolet
Avatar
742 příspěvků moje polička 21. října 2022 08:13

Myrtila remoska Quanta. Mám teda jen pánev, ale spokojenost velká 

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 21. října 2022 08:23

andulka01 kdyby to šlo, klidně bych věnovala Mě to překvapilo, čekala jsem spíš nedostatek, mívala jsem s tím problémy. Vlastně proto jsem tam i šla, po viróze v září se mi zase rozjela hrozná únava, závratě, vracející se žaludek na vodě... takže pátráme dál a zatím mám jen upravit stravu. 

Díky moc, už jsem se trochu uklidnila, že hlady neumřu. Vařím pestře, fantazii mám, tak to nějak půjde. 

Offline Myrtila
Avatar
5262 příspěvků moje polička 21. října 2022 08:27

letolet Dekuju, podivam se na to. Taky jsem hledala neco od znacky, od ktere mam vybornou pánev, ale ta uz se taky evidentne neprodava, moje nadobi uz je proste stare, no

Offline continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 21. října 2022 08:29

Myrtila no já právě měla 20 let Tescoma, asi jsem se jich neměla zbavovat, co?

Mám teď od jara neuvěřitelně drahé litinové kastroly WMF s nějakou vypalovanou minerální vrstvou a reznou. Hned jak nájdu bloček, půjdu je vrátit, ale zatím jsem se k tomu nedostala. 

Mezitím jsem vracela dvoje jiné. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 21. října 2022 08:49

Lamicka kapustove karbanatky s kuskusem,ja je tedy delam s bulgurem,zapecena kapusta taky moc dobra.

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 21. října 2022 08:57

Zarinya takže bezmasé? Jakože dáš bulgur do té směsi na karbanátky?

Dneska mám k obědu zapečenou papriku s mozzarelou, vajíčkem, bylinkama a kuskusem.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 21. října 2022 09:01

Lamicka ano.Kdyz si zadas do seznamu kapustove karbanatky s kuskusem a syrem,vyjedou ti recepty,jsou tedy z ruzickove kapusty,ale vzdycky nato zapomenu a vzdycky pritahnu celou kapustu.

A brokolice jde taky na 100 zpusobu.Na masle podusena s br,kasi.mnam.

Offline 711990
Avatar
18311 příspěvků moje polička 21. října 2022 09:05

Lamicka pokud mas moc zeleza, tak bych to neprehanela ani s lusteninama, cerveny fazole a cervena cocka ho maji hodne.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 21. října 2022 09:14

continuity A mas zkusenost co ti prijde na indukci nejlepsi? U nasich jsme meli indukci uz asi pred 20 lety, ale po odstehovani ne a nyni vymenou desky sla pryc vetsina nadobi (podedeno po nasich neindukcni). Prekvapive jsem hodne spokojena s klasickymi smaltovanymi hrnci. Pak mame samozrejme nerez (treba Tefal na testoviny nebo nejake obyc z Makra), panve s neprilnavymi povrchem atd. Ale porad by se neco jeste uzilo. Litinu mame (az se stydim priznat, tu vec nenavidim) obrovsky afghansky tlakovy hrnec. Ale do kuchyne mi uz nesmi, zabere pulku desky a kdo to ma umyvat. Manzel ma tu vec deponovanu  venku .

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 21. října 2022 09:14

continuity Resp. co ti na nich nevyhovovalo. Dik

Online Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 21. října 2022 09:28

Myrtila mám hrnce Fissler, jsem s nimi spokojená. Na rychlé vaření (párky, vejce, těstoviny) používám letité smaltované hrnce po babičce, takové ty s kytičkami, tam mi nedává smysl rozpalovat centimetr silné dno.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 21. října 2022 09:46
Reakce na 711990:

Lamicka pokud mas moc zeleza, tak bych to neprehanela ani s lusteninama, cerveny fazole a cervena cocka ho maji hodne.

​a zloutky dtto

navic z tech zivocisnych zdroju se snadno vstrebava, z rostlinnych hur

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 21. října 2022 09:52

711990 viktorka_od splavu jj, taky to omezím, hlavně mám stáhnout maso a pak se uvidí. Všichni doktoři mi odmala cpali, že musím kvůli železu denně maso, což mi teda nijak nevadilo :))

Offline Victoria
Avatar
1414 příspěvků moje polička 21. října 2022 11:41

Jsem doma, nachlazená, tak peču. Konečně jsem se odhodlala zkusit bagely. V Praze mi chybí, koupit dobré se nedají už ani v Bakeshopu, kde dříve dobré byly. Tyhle moje první jsou tedy chuťově skvělé a zas tak těžké je upéct to není.

Offline 999
Avatar
19690 příspěvků moje polička 21. října 2022 12:32

Lamicka Tohle je můj oblíbený blog. Všechno super :-).http://www.veganotic.cz/

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 21. října 2022 12:32

Zarinya 999 díky :)

Offline Karja
Avatar
44428 příspěvků moje polička 21. října 2022 12:44

999 Je diky moc, objevila jsem tam tenhle obrázek a uvědomila si, že máme doma sablony na foukací fixy! Tak to budu za hvězdu:-D. To budou koláče s dinosaurama:-D.