Karja Tak ale fakt je, že na oblečení, které už jsem si koupila (=zaplatila a nechci vracet) se zásadně ptám slovy "podívej, co krásného jsem si koupila, no není to super?"
I tak občas riskuju, ale dotazem "není to divný" si fakt nabíháš!!
Stěžovací vlákno
Karja tv proc tem chlapum davate takovyhle otazky? tak snad vite samy, jestli jste/vypadate tlusty nebo ne, ne? Mne tyhle otazky vuci chlapum prijdou desne nefer :/
No jo, kdo by se ptal tvora, kterej nerozezná červenou od růžový a kuloty od slimek! ![]()
Renusatko To čo si opísala, vídavam často, dokonca mi raz rodič dieťaťa, ktorému padol v preplnenej čakárni ožužlaný orechový rožok na nie práve čistú zem, dieťa ho dvihlo a dalo naspäť do pusy, dal odpoveď:
No čo, buduje si imunitu.
Kokoska stikologii znam
,dost jsem se bavila, super knizka.
milacka O imiunitu z čekáren nemocnic bych fakt moc nestála
. To jsou často bakterie odolný proti všem antibiotikům. V přírodě a doma to beru v pohodě, ale tyhle místa s vysokou koncentrací nemocných lidí, tam může být kde co.
barbucha kolik chlapu asi vi, co to jsou kuloty? ![]()
![]()
Jennyfor na plicním nejsi ve větším ohrožení než v supermarketu, nakažení se tam budou vyskytovat řekla bych dokonce s menší pravděpodobností. Protože pokud má někdo plicní chorobu, tak si dává velký pozor, aby se nikde nenakazil. A ten, co by by pozor nedával, a nakazil se, tak už na to plicní pravděpodobně nedojde.
No právě!
Zkus mu říct Koupila jsem si kuloty u cosáků. Bude koukat jak když nadloube! A magentou ho můžeš dorazit! ![]()
barbucha Tak to bych nerekla ani kamosce, co nechodi sem
SunEclipse k te bezpecnosti - kolegyne odmita jet pracovne do jedne laborky neco vyresit v programu. Pry TO tam je a ona tam proste nepojede! Jednak teda ma jit za sefem te laborky do jeho pracovny a za druhe, copak by civila jen tak pustili nekam kde je to nebezpecny, nebo pustili bez prislusneho vybaveni? Ja bych se v laboratornim sektoru v soucasnosti asi citila bezpecnejc nez v MHD.
barbucha pokud by nerek hmm, hmm, promin, mam telekonferenci.
Magentou bych ani neobtezovala nekoho, kdo navy vidi jako cernou ![]()
milacka Taky musím být trpělivá, ale "dře to"
, protože k "zásahu" dnes nedošlo, neb mi volala fyzioterapeutka s omluvou, že dnešek musí zrušit
. Náhradní termín je zatím ve hvězdách.
moora Já tam mám tohle, je z toho bordel, hrozně to píchá a vůbec celkově mě to štve... Nevíš, co to je? 
whiskas To ma mrzí, už si mohla mať po tom. A navyše žiadny nový termín
, drž sa.
milacka Děkuji. Ty se drž. Já už jsem za těch pár měsíců vlastně docela zvyklá. Zní to šíleně, ale je to tak. Kromě bolesti mě štve, že se mi skutečně nepříjemně zkrátí svaly, vzhledem k tomu, že se v podstatě nemohu pořádně předklonit, nebo přitáhnout nohu k trupu. A to jsem byla docela pružná osoba. No nic, jsou horší věci, že? ![]()
Řekla bych, že je to kdoulovec.
SunEclipse no já ti nevím, to je furt rouška, rukavice, 2 metry od sebe a pak parta tuberáků chrchlá v prostoru 2x4 metry. A když vidím, že přede mnou tam vchází pán, ke kterému bych se při vší úctě na ulici nepřiblížila na 5 metrů, kašlal si do roušky a nos otíral do ruky, a pak tam lezu já, nepoučená, neznalá procedůr, které tam zřejmě absolvoval taktéž všechny přede mnou, tak jsem byla trochu nervní. Ona ta mašina, do který funíš, má takovej jako vzduch s párou, to plně nadechneš, pak do toho zase vydechneš, při každým vdechu a výdechu byl ten vzduch teplejší a teplejší, tedy předpokládám, že v tom pak bylo moje funění a tedy i kapénky. A nevéřím, že tu tlustou rouru nějak můžou desinfikovat, byla tam jen jedna k tomu stroji a šla jsem na to s přestávkou, kdy tam byl zas někdo jiný, dvakrát, jen ten konec, násada jak k luxu, jsem si oslintávala jednorázový.
Prostě mi to po všech těch šaškárnách, kdy mi doktorka odmítne kouknout do krku a křiči: proboha, roušku nesundávejte, připadalo divný, jak jsem tam oslintala hafo věcí. Za normálního stavu bych to asi neřešila, nikdy jsem na přehnanou hygienu netrpěla, klidně jsem konzumovala v mhd a tak.
Ta dejchací roura vypadala asi nějak takhle, ještě mne v tý kabině zavŕeli:

Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Nasaj (vůně) v KORY
Esxence 2026: Zavíračkou to nekončí
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.

