Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline rasaNori
Avatar
8820 příspěvků moje polička 09. prosince 2020 11:30
Offline andulka01
Avatar
12780 příspěvků moje polička 09. prosince 2020 11:46

Kokoska rasaNori Moc díky!

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 09. prosince 2020 11:59

andulka01 mozna to uz chce se odstrihnou od starehoo zivota a vybudovat si novy.

Drzim palce.

Offline dzizisketa
Avatar
8911 příspěvků moje polička 09. prosince 2020 12:04

andulka01

MMoc držím pěsti, aby se vše vysvětlilo v tvůj prospěch, a taky aby to tímto extempore s bývalým skončilo. Auta se nevzdávej!

Offline andulka01
Avatar
12780 příspěvků moje polička 09. prosince 2020 12:11

Zarinya To bych mu ale odevzdala už úplně všechno. To nemůžu udělat bez boje, fakt ne. Stačí jak mě psychoterapeutka babrala z nejhoršího, abych si dokázala uvědomit, že si se mnou dost let jen vytíral.... že nejsem jen já ta špatná, k ničemu, bez budoucnosti, necenná. Už z toho důvodu se potřebuju bránit, samozřejmě v mezích slušnosti.
Já mu nic nezávidím, přeju nový vztah, majetkem ať se klidně zadáví. Ale nedodržet rozvodovou dohodu a sáhnout mi na přátele? To nene

Offline andulka01
Avatar
12780 příspěvků moje polička 09. prosince 2020 12:13

dzizisketa Moc díky Nevzdám se bez boje. Bohužel jsem věřila ústnímu slibu a právně na to auto už nedosáhnu.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 09. prosince 2020 12:17

andulka01 to musis samozrejme zvazit sama,jestli ti to zato stoji.

Ale jestli se tvoji pratele stavi na jeho stranu,tak to uz asi stejne nikdy nebude jako driv.

Ted jsi plna emoci,dej tomu cas.

Offline zlatahouba
Avatar
482 příspěvků moje polička 09. prosince 2020 13:06

andulka01 ​Já vím, že to bude znít tvrdě, ale jsou ti přátelé opravdoví přátelé, když nestojí při Tobě v dobách zlých? Selekci známých jsem také zažila po rozvodu, Ti opravdoví přátelé zůstali při mně, ale je fakt, že jich moc nebylo. Dnes bych to už neřešila, během let člověk získá i pár nových dobrých přátel

Offline Ounz
Avatar
20470 příspěvků moje polička 09. prosince 2020 13:15

Tyjo, teď sem se chtěla na seznamu kouknout na video 'a dost' o moukách a to se nedá..Tuna se vykecává a ještě takovým úplně děsným způsobem, jak odsekává ty slova a dělá mezi nima pauzy, člověku v hlavě pak už běží 'tyjo, vyžvejkni se už' 

já to úplně nesnáším i ve všedním životě, takový ty obšírný žvanily a ještě abych na to koukala na internetu? To si radši koupim mouku s pesticidem, holt. 

Offline clothilde
Avatar
2040 příspěvků moje polička 09. prosince 2020 13:17

andulka01drzim palce, at se situace vyjasni a vyresi

Offline andulka01
Avatar
12780 příspěvků moje polička 09. prosince 2020 13:19

zlatahouba Nezní to tvrdě, to je přesně to, o čem jsem celou noc přemýšlela... A na to právě musím přijít, nemůžu to jen tak nechat být. Nejsou to samozřejmě jediní lidé v mém životě, ale po těch třiceti letech je to prostě divný, no. Taky moc doufám, že se pár věcí vysvětlí, že prostě fakt je debilní doba, že i já jsem přecitlivělá. A zaskočená, že to ex takhle eskaluje po třech letech...

Offline Pavlena
Avatar
6905 příspěvků moje polička 09. prosince 2020 13:34

andulka01 achjo, držím ti palce a posílám energii.

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 09. prosince 2020 13:37

andulka01 to je blbá situace :( Držím palce.

Offline Brioso
Avatar
627 příspěvků moje polička 09. prosince 2020 13:38

andulka01 Tlapkam a drzim palce, at se to vyresi

Offline andulka01
Avatar
12780 příspěvků moje polička 09. prosince 2020 13:39

clothilde Pavlena Moc děkuji všem a už nasadíme jiné téma :-) nějakou blbost, ať si ode mě taky odpočinete.

Třeba Ounz jo, Tuna to příšerně dramatizuje, i když bych se na něco i koukla, taky mi to překáží.

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 09. prosince 2020 13:48

Ounz a nedokoukala jsi to teda? Zachytila jsem na FB cosi o mouce Penam plné pesticidů, docela by mě to zajímalo, ale Tunu teda taky nedávám

Offline Garfie
Avatar
28411 příspěvků moje polička 09. prosince 2020 13:56

andulka01 Ty jo, ale vy už jste od sebe dlouho, ne? Takový věci se stávají po rozchodu, ale teď...:-/ Lituju tě moc, stalo se mi kdysi něco podobnýho, v menším měřítku. Svého ex (i po rozchodu jsme zůstali skvělí přátelé, pořídil si byt ve stejném domě, střídal pak různě holky a já mu dělala vrbu, přátelili jsme se ještě když bylo první dítě malý) jsem seznámila s přítelem z dětství, toho jsem zase dalala dohromady s kolegyní, dost jsme se všichni vídali...a oni mě pak vyškrtli, ten můj ex se ženil, pozval je na svatbu a mě ne a pak se mi úplně přestal ozývat-a spolu se vídají pořád, dost mě to mrzelo, hlavně se mě na to pořád někdo ptal!! 

Offline Ounz
Avatar
20470 příspěvků moje polička 09. prosince 2020 14:01

Pinot Noir no o penamu mluvil jako o prvnim - sou tam celkem tri škodlivy latky, neprekrocily max, ale sou tesne pod tou horni hranici. Jedna je ale insekticid - z těch co uz se pouzivat nesmi, pro človeka v neškodlivy davce sice, ale je tam. A blba je ta kombinace. Dal špatny jeste naky ty řetězcovy mouky - asi 3, zatkova dvoj 0 je gut - tam sem se dopřeskakovala a pak se mi to seklo a už sem na to neměla nervy. Výstup- nekupuj penam a k klasic z kauflače :)

Offline Ounz
Avatar
20470 příspěvků moje polička 09. prosince 2020 14:02

Jinak ten Tuna, možná je to zapálenej člověk, ale fakt by neměl mluvit do televize, vůbec to nechápu, že tam udělal karieru, nedá se poslouchat

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 09. prosince 2020 14:03

Garfie to vypada,ze to nebylo zene tveho ex.

Nebo jakou mas jinou teorii,proc se to stalo?