Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Pavlena
Avatar
6905 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 12:11

Catherinne krom toho zavření to jsou samé dobré zprávy. Po zítřejším běhu budeš mít mega endorfiny, ti ti přeju...

Offline Catherinne
Avatar
10782 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 12:11

Lamicka Pavlena JO! Já dneska asi ani neusnu.

Offline 999
Avatar
19689 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 12:12

Catherinne Super zpráva :-). To zavíráni kadeřnictví míň :-(.

Offline Catherinne
Avatar
10782 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 12:14

999 teď jsem úplně grogy, týden si klidně odpočinu, ale to bude bohužel alespoň měsíc, spíš dva

A je mi líto těch, co jsou v diáři mezi svátkama. 

Offline nolita
Avatar
6513 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 12:16

Catherinne to je nepříjemná předvánočníé situace, tak snad bude vše ok.... 

Offline Catherinne
Avatar
10782 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 12:18

To opatření asi platí od 27.12, 00:00, že jo, to už do práce asi nemůžu?

Tak jedině ještě 25, 26 12? To se asi může?

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 12:18

Catherinne ať ti to dobře běhá! 

Offline Catherinne
Avatar
10782 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 12:19

nolita děkuji, budem doufat, že to bude jen ten zánět bez dalších potíží.

Offline Catherinne
Avatar
10782 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 12:19

Pinot Noir díky 

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 12:39

Catherinne čtu to  teď, je dobře, že jste ty doktory stihly před svátky. ATB určitě pomůžou. Cysty samy o sobě nejsou nic neobvyklého, pokud jsou nějak větší, tak až to bude v klidu, můžou je odsát.

Zavírání kadeřnictví fakt nechápu, hlavně těch malých. Když jsem byla naposled u kadeřníka, objednala jsem se na 7.1. a ještě jsem si dělala legraci, že hned ten první týden po svátcích to snad nestihnou zavřít. Tak stihli, a ještě mnohem dřív. Myslím, že MHD je daleko větší riziko.

Kytku si koupit můžem, ale baterii v hodinkách mi nikdo nevymění, fakt na hlavu.

Offline Catherinne
Avatar
10782 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 12:44

Kokoska upřímně,  čekala jsem to a jsem strašně ráda, že je to až po Vánocích. Snad jsem zase rezervu doplnila dostatečně a alespoň chvilku nebudu ve stresu. Ačkoliv,  když to píšu, klepnout se mi ruce, tak asi jssm i teď. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 13:06

Catherinne at je dceri co nejdriv dobre! 

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 13:10

Catherinne vsechno nej a same dobre doslapy pri behani 

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 13:18

Catherinne vůbec se nedivím, máš naloženo až až. Tak přeju zítra aspoň pohodový běh!

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 13:37

Evaeva každopádně, odvoz vázne všude, zdá se.

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 13:41

Catherinne Skvělé zprávy , až na to zavření kadeřnictví :-( (nechápu ...). Užij si běh a odpočiň si. Přeji krásné Vánoce a pohodu .

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 13:41

whiskas dnes jsem se cestou kolem kontejnerů rozchechtala nahlas - papír prázdný, ale ten na sklo plný až po okraj a všude kolem flašky ve čtyřstupech! To jsem ještě neviděla. Lidi asi dost mění návyky!

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 13:44

Pinot Noir Kde, kde .

Ale dobrý postřeh. Asi je třeba více vnitřní dezinfekce a něco pro rozjaření chmurných myšlenek při sledování vývoje PSA.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 23. prosince 2020 13:50

whiskas Pinot Noir Od té doby, co psovi narostly šupiny a křídla, tak je dobré mít zásoby

Offline Karja
Avatar
44423 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 13:52

SunEclipse Jo, tak naposledy takhle jeli v zari, ona nechtela nastoupit do vlaku, tak do nej taky nenastoupila;-)